Журналістські розслідування Віктора Котенка

КОРУПЦІЯ В СБУ. Відео

Коли до редакції звернулись селяни з приводу порушень трудового законодавства на підприємстві ТОВ «Поліська м`ясо–молочна компанія» (надалі «ПММК»), що розташоване у селі Красногірка Володарськ – Волинського району Житомирської області, я й гадки не мав, що натраплю на тіньовий бізнес співробітників Служби Безпеки України. Колишні працівники компанії буденно розповідали про звичайнісінькі злочини: незаконні звільнення з роботи без записів у трудових книжках, заробітну платню в «конвертах», «чорну» готівку і ухилення від сплати податків. А одна жіночка ще й диск з відеозаписом на згадку подарувала. Проглянув я той відеозапис і ледь не зомлів — на ньому задокументовано, як колишній професійний розвідник Сергій Гайдук, чоловік Гайдук Надії Василівни, співвласниці ТОВ «ПММК», дає десятки тисяч доларів хабара посадовій особі.

Наступного дня я знову приїхав до Володарськ – Волинського і довідався чимало цікавого.  Ідея створення м`ясо – молочної компанії належала Ірині і Віктору Городецьким, родині місцевих мешканців. Але самотужки здійснити такий проект було неможливо – не вистачало обігових коштів. Тоді на ловця і звір прибіг: від своїх друзів про труднощі підприємців — початківців довідався діючий співробітник СБУ (борець з контрабандою) з міста Києва  Олександр Педан і запропонував свою допомогу в обмін на 50 відсотків корпоративних прав. Так було зареєстроване Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліська м`ясо – молочна компанія» у складі співзасновників Ірини Городецької і Надії Гайдук, тещі Педана, який не побажав особисто офіційно «світитися» – служба в нього така.

Городецькі майже цілодобово працювали у поті чола, власними руками створюючи матеріальну базу підприємства, а Сашко Педан допомагав фінансово та здійснював організаційне «рішалово» в державних установах (родичі Педана – колишні і діючі посадовці СБУ) — і всіх такий розподіл ролей влаштовував. Коли ж підприємство нарешті запрацювало і на обрії зажевріли чималі прибутки, хитрий чекіст вирішив здихатися своїх партнерів. Наївна Городецька навіть не сподівалась такої підлоти, легко піддалась на вмовляння і проголосувала за призначення генеральним директором ТОВ «ПММК» Педан Тамари Григорівни, матері співробітника СБУ. Після чого Олександр Педан вже не крився і спробував обманним шляхом заволодіти часткою співвласниці, підсунувши їй протокол зборів, в якому чорним по білому було написано, що Ірина добровільно відмовляється від своєї частки у бізнесі. Коли Городецька відмовилась підписувати таку маячню, Педан силоміць вигнав її з підприємства, попутно лякаючи своїми зв`язками в правоохоронних органах. Таким чином сімейка чекістів фактично здійснила рейдерське захоплення підприємства й досі незаконно хазяйнує там, «по — чорному» провертаючи кримінальні оборудки, а Ірині Городецькій за наказом чекіста охорона не дає змоги потрапити до своєї власності і приймати участь в реалізації прав з керування і контролю за роботою ТОВ «ПММК»

Нещодавно Городецька письмово звернулась до керівництва СБУ і повідомила про підпільну бізнесову діяльність співробітника Олександра Педана. Відповідь надійшла дуже швидко: у листі за номером 14/Г-704/14-26423 від 19 листопада 2012 року заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Г. Калачов, вдаючи з себе дурника, зробив жалюгідну спробу «відмазати» свого колегу від відповідальності, склавши звичайнісіньку відписку. Мабуть, скуштували керівники СБУ ковбасні вироби ТОВ «ПММК»! Інакше як можна пояснити той факт, що пан чекіст Калачов, перевіряючи за чаркою кави діяння свого колеги Олександра Педана, не помітив з вікна кабінету незаперечні факти, пізніше задокументовані журналістом, щодо активної участі функціонера СБУ в підприємницькій діяльності і зловживаннях, що можуть підтвердити майже 100 свідків!

Фрагменти з документальних відеозаписів:

-          Ткачук Сергій Миколайович: працював у ТОВ ПММК більше двох років, був незаконно звільнений, заробітну платню отримував у «конверті», податки не відраховувались, відповідні записи у трудовій книжці відсутні, період роботи в трудовий стаж не зараховано. На роботу приймав Педан О.Г.

-          Пилипенко Максим Ігорович: працював у ТОВ ПММК 2-3 місяці, зарплатню отримував з «чорної каси», офіційно не працевлаштований, запис у трудовій книжці відсутній

-          (прізвище просила не вказувати): працювала головним бухгалтером, не  була трудовлаштована, зарплатню отримала «чорною готівкою». На роботу приймав Педан О.Г.

-          Галина Володимирівна: Педан заплатив за оренду комбайна 30 тисяч гривень; такі, як він, паплюжать обличчя СБУ

-          Сморшок Володимир Іванович: 29 січня 2011 року на зборах селян – пайовиків (присутніх було 92 чоловіка) Олександр Педан особисто виступав перед людьми як інвестор і вів переговори про викуп майнових паїв

-          Городецький Олександр Костянтинович: Олександр Педан особисто вів переговори з селянами, обходячі їхні домівки та пізніше на зборах з метою викупу майнових і земельних паїв. Засіявши 30 гектарів на орендованих ділянках і зібравши врожай зерна, він «забув» розрахуватися з селянами

-          Продавчиня магазину, с. Володарськ — Волинський: це магазин Саші Педана з Києва, нашого директора, дуже хорошої людини. Олександр Педан навідується в магазин по вихідних днях і посеред тижня.

-          (прізвище просила втаємничити): до мене додому часом навідувався Сергій Гайдук, чоловік співвласниці ТОВ «ПММК». Одного разу, перебуваючи напідпитку, випадково залишив диск з відеозаписом, який я скопіювала, там видно, як він давав десятки тисяч доларів хабара відомій посадовій особі

Страшно навіть собі уявити, як можуть служити в СБУ і захищати інтереси держави люди з сумлінням педанів і калачових?!!

Ірина Городецька з повідомленням про зловживання у ТОВ «ПММК» зверталась до прокуратури Володарськ – Волинського району. Та виявилось, що марно – прокурор, якщо називати речі своїми іменами, не захотів воювати з чекістами і зайнявся банальним приховуванням злочинів. Не з кращого боку показав себе і суддя Володарськ – Волинського районного суду пан Сульженко, котрий просто закрив очі на зловживання і відмовився розглянути та долучити до справи докази.

А тепер уявіть собі, що випадки корупції в Службі Безпеки України мають характер епідемії, яка вразила всю державну службу. Так ось чому, виявляється, безкарно бандитствують і міліціонери, і чиновники, і прокурори з суддями!

Якщо це не так, то нехай голова СБУ, колишній російський кадебіст і розвідник Ігор Калінін, відповість на декілька простих запитань:

— звідкіля у деяких співробітників СБУ сотні тисяч доларів кишенькових грошей ?

— чиє таємне завдання виконує співробітник СБУ Олександр Педан, виробляючи ковбасу в селі Красногірка ?

— чому в шикарних 5-ти зіркових київських апартаментах Олександра Педана лише два унітази?

— коли саме Управління СБУ в Житомирській області спільно з корумпованою міліційною верхівкою та прокурорами припинять «розробляти» журналіста — правозахисника Віктора Котенка ?

ТОВ «Поліська м`ясо — молочна компанія», село Красногірка Володарськ — Волинського району Житомирської області

СБУ «відмазує» своїх

Прокурор «відмазує» своїх

Робітники- «нелегали»

Чорна бухгалтерія

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (38) 098-911-99-58 Городецька Ірина Олександрівна.

Віктор Свобода, 7 грудня 2012 року

https://uainfo.censor.net.ua/heading/public/78919-videozapis-kak-sbushnik-daet-vzyatku-dolzhnosnomu-licu.html

https://ord-ua.com/2012/12/07/koruptsiya-v-sluzhbi-bezpeki-ukrayini-video/?lpage=1

https://blogs.korrespondent.net/users/blog/nataliyagnev/a86557

https://reporter.zhitomir.info/?&task=detail&news=1819 (видалено за командою хазяїв з сбу)

https://job-sbu.org/cotrudnik-sbu-zahvatil-chastnoe-predpriyatie-video.html

https://verhovenstvo.com/view/643

Київ. Акція протесту біля Головного управління СБУ

ПРОДОЛЖЕНИЕ

Генерального директора ООО \"Полесская мясо — молочная компания\" привлекут к уголовной ответственности

 

Добавить комментарий