Журналістські розслідування Віктора Котенка

резидент Ющенко — «гамно»

2008-06-09 23:14:41  Віктор Котенко

Черговому начальнику Управління СБУ в Житомирській області Григорію Зелінському.

Шановний пане начальник!
Від щирого серця вітаємо Вас з новим призначенням!

Маємо надію, що у Житомирі та області нарешті розпочнеться справжня дієва бо­ротьба з суспільно — небезпечними проява­ми злочинної діяльності державних чиновників в органах прокуратури, міліції, у судах, в управлінні юстиції, державній виконавчій службі, інших органах влади тощо.

Маємо надію, що на Житомирщині надалі не будуть гинути жур­налісти, що будуть належним чином розслідувані загадкова смерть жи­томирського журналіста В’ячеслава Шмельова , жорстоке побиття жур­налістки Тетяни Коловоротної, провокації і спроби знищити Жи­томирську газету «Свобода» та її головного редактора  Вікто­ра Котенка.

Маємо надію, що у боротьбі за ласий шматок тіньового обігу коштів вже не будуть труїти, а потім добивати у лікарнях недоотруєних важли­вих свідків — керівників обласного рівня, які у розквіті сил раптово йдуть з життя (Герговський — МНС)

1074

Маємо надію, що матерям вже не будуть відмовляти у видачі актів су­дово – медичних експертиз трупів їх знищених дітей, а пани прокурори, замість того, щоб забезпечувати «дах» злочинцям, почнуть працювати для людей, а керівники управління юстиції та держвиконавчої служби не будуть створювати алібі злочинцям ... Саме у цей час зацікавлені працівники держвиконавчої служби управління юстиції Жи­томирської області створюють «алібі» підозрюваному у злочині, який на момент вбивства жертви (Володимира Чечевиці) «випад­ково» нібито виїхав у «відрядження» (вбивство виглядало як «от­руєння», так само нещодавно «отруївся» нач.Управління МНС у Житомирській області Герговський). До речі, мати загиблого Во­лодимира Чечевиці так і не отримала з районної прокуратури на свої звернення жодного папірця…

1075

Маємо надію, що обласні прокурори перестануть дурити людей байка­ми про те, що, наприклад, «опер», який займається питаннями еко­номічної злочинності, виносить якісь постанови стосовно погроз жит­тю фізичній особі — тільки куди він їх виносить, у який бак для сміття? І чому саме така реакція на надходження матеріалів про злочинні зловжи­вання службовими особами державних служб, які проявились у підроб­ленні документів, зловживанні службовим становищем тощо? І чому ок­ремою справою займається саме той заступник прокурора Житомирсь­кої області Чумаченко, який вже «проколовся» на її «похованні» і який у свій час, не без участі деяких працівників СБУ, так само «поховав» од­ну з «пожежних справ», наслідком чого стала так звана «раптова смерть» очільника МНС області, який був найобізнанішим та найваж­ливішим свідком корупції, зловживань та махінацій ?

1077

Маємо надію, що державна виконавча служба управління юстиції, пе­ретворена керівниками на злочинне угрупування, перестане нарешті творити злочини, підробляти службові документи, наповнюючи місто Житомир чутками про свою безкарність з причини гарного «даху» в СБУ, прокуратурі, міліції, судах.

1078

Маємо надію, що з обличчя житомирських спецслужб буде змито пля­му ганьби. Можна припустити, що «демократична» обласна та міська влада поділяє думку авторів графіті «Президент Ющенко гамно»(фо­тознімок зроблено на розі вулиць Льва Толстого і Великої Бердичівської) щодо особи Президента України, завдяки чому щоденно тисячі тран­зитних автоперевізників на гамірному в’їзді – виїзді до Житомира вив­чають цей шедевр, але якими дорогами впродовж квітня – травня – червня 2008 року пересуваються працівники спецслужб, допускаючи та­ку ганьбу стосовно Гаранта? (Хоча б помилки справили у слові «гам­но», правильне написання «гівно»)

1079

Від щирого серця бажаємо Вам чергових видатних успіхів у не­легкій праці на користь Україні!

Віктор Котенко

Добавить комментарий