Журналістські розслідування Віктора Котенка

Демяненко Юрій Володимирович, полковник міліції

Начальник УМВС України в Житомирській області Демяненко Ю.В.

ДІЯННЯ :

Активний борець з акціями протесту: 1 , 2

За час правління Януковича пан Дем’яненко проявив себе як вірний пес режиму. Жодної акції мирного протесту чи мітингу не відбувалось без нього та помічників з камерами: все детально фільмувалось та, очевидно, в подальшому систематизувалось. Його постійно дратували гарантовані Конституцією України акції протесту, через які він не міг «спокійно працювати».

Особливо дратували його пікети біля міліції та прокуратури. Тут, як кажуть, вже працювала «честь мундира». Хоч і заплямованого кров’ю, але свого ж. Особисто, перебравши на себе обов’язки судовиконавця, зачитував постанову адмінсуду Житомира про заборону пікетування Житомирської районної прокуратури з приводу побиття в райвідділі житомирця Олександра Купчинського. Згодом відбувся суд над міліціонером, якого так ревно захищав Дем’яненко. Судова заборона базувалась на недіючому законодавстві неіснуючої держави СССР і не вступала в дію до апеляції. Але цей момент Дем’яненком не було оголошено.

Вмілий провокатор. Неодноразово провокував на відвертий спротив, брутально використовуючи при цьому матюки. Не церемонився щодо епітетів. На урочистій ході з нагоди дня народження Степана Бандери у 2013 році, очевидно, будучи напідпитку (перше ж січня), намагався застосувати фізичну силу для заборони ходи по проїжджій частині, на що не мав жодного права. Під час цього висловлював особисті погрози. Вдавався до заборони запалювання смолоскипів і це в нього виходило.

Відвертий ненависник ідей українського націоналізму.

За повідомленням Юрія Градовського

P.S. З плином часу підтвердилась інформація про те, що пан, котрий видає себе за націоналіста, є звичайною агентурною підсадною качкою

 

Добавить комментарий