Журналістські розслідування Віктора Котенка

Тавро сатани. Президент України — ізраїльтянин? Відео

Всі опубліковані матеріали про Володимира Радзюка і його «євангелія» створені у пародійному детективно-сектантському жанрі і гротескному стилі, тому не повинні сприйматись як істина. Цей чоловік — вправний актор, виконує свою роботу, видаючи себе за «інакомислячого» і заробляючи на цьому гроші, приймаючи участь у телевізійних постановочних шоу. Для таких віртуозів єдиний бог — це гроші  (В.Котенко)

З висновками і судженнями Володимира Радзюка можна погоджуватися, а можна вважати їх маячнею. Але щось в них таки є... Інакше чому його так наполегливо цькують впливові сили?

Одне радує — Янукович не інопланетянин і, подейкують, сам замовив цю «радзюківщину». Черга за українським телебаченням сім'ї Хорошковських

Віктор Котенко

Свіженька інформація — плюс:

В селі Януковича на три дні офіційно ввели расизм

В селі Нові Петрівці Київської області заборонили прохід на кладовища особам ромської національності.

Відповідне рішення було розглянуте на засіданні виконавчого комітету Новопетрівської сільської ради, повідомляє сайт ради.

«Головним питанням було порядок проведення поминальних днів, які припадають на 22, 23 та 24 квітня 2012 р. На засіданні було вирішено, як і в минулому році, заборонити прохід на кладовища особам ромської національності (циганам)», — йдеться в повідомленні.

«Забезпечуватиме виконання даного рішення спецпідрозділ „Беркут“, працівники якого патрулюватимуть кладовища в поминальні дні з 10.00 до 18.00., що забезпечить правопорядок та дасть змогу новопетрівчанам спокійно пом’янути своїх померлих рідних та близьких», — додали в раді.

Як відомо, на території Новопетрівської сільради знаходиться резиденція президента Віктора Януковича «Межигір'я».

Сільський глава Нових Петрівців Радіон Старенький вважається лояльним до президента Януковича.

Добавить комментарий