Журналістські розслідування Віктора Котенка

Кримінальний кандидат від Партії Регіонів

Віктор Котенко

Прогулюючись 7 вересня по вулиці Михайлівський, що у Житомирі, випадково мало не витер ноги об знайоме прізвище, намальоване на асфальті. Прізвище зверталось до мене, житомирянина, «з любов'ю». Це дещо образило, бо я належу до більшості з традиційною орієнтацією. Іду далі вулицями рідного міста і майже на кожному кроці бачу неподобство - з рекламних бордів до перехожих хтиво і спокусливо всміхається якийсь чолов'яга з тим самим прізвищем. Майнула думка — невже у Житомирі гей- парад рекламують?

Лише вдома, покопирсавшись в архівах, заспокоївся: в усмішливого пана з орієнтацією повний порядок — він, безумовно, і член, і баяніст Партії Регіонів, і губернатор, і кандидат у депутати Верховної Ради України.  Біографія члена — баяніста найзвичайніша, з кримінальним присмаком, що характерно для більшості українських слуг народу.

За кошти платників податків у Житомирі відкрито школу живопису

Сергій Рижук - голова державної адміністрації Житомирської області, член і баяніст Партії регіонів

07.09.2012р. 13 год. 45 хв. Житомир, вул. Михайлівська

Довідково:

Історична інформація про кандидата в народні депутати
Історична інформація про кандидата в народні депутати. У наступних номерах вже нічого не було: Климчука перевели до Києва, Ірина Синявська стала головою ОДА Житомирської області. Номенклатура...

В архівах є ще багато цікавих матеріалів. Маю тверду впевненість в тому, що свого часу всі каламутні оборудки кримінального кандидата та іншої номенклатурної компанії будуть розслідувані.

Післямова:

Дивина: 9 вересня, проїжджаючи центральними вулицями Житомира, помітив, що зображення усмішливого пана наче корова язиком злизала! Натомість майже всі «борди» зарясніли з одного боку червоним кольором з написом: «Від успіху людини до успіху країни», а з другого боку — колективними усміхненими обличчями з брендом «Партія Регіонів», один в один, як на обкладинках релігійних журналів Свідків Єгови. Зрідка спостерігається зблякле зображення Медведчука поруч з банальною фразою про те, що референдум — це воля народу.

До якого референдуму готуються червоно — блакитні пани? Про входження України до складу Росії?

Люди, будьте обережні — з вашою підсвідомістю працюють досвідчені шахраї!

Добавить комментарий