Журналістські розслідування Віктора Котенка

Що курять в ДПС Житомирської області ?

 /Країна Дурляндія/

Це питання стосується перш за все працівників структурного підрозділу Головного управління обласної Державної податкової служби, а саме Податкової інспекції міста Звягеля

Хронологія подій:

У вересні 2021 р. громадянка Анікіна Валентина Анатолієвна продала два свої земельні паї місцевому фермеру Юрію Веселику, який справно платить за них податки. Купівлю — продаж оформлено нотаріально, сплачено всі передбачені законодавством платежі, відповідні дані про нового власника землі, як і  про відсутність її у Валентини Анікіної, були зареєстровані у всіх державних реєстрах, у т.ч. податкових.

У 2023 році в Україні запровадили податок за використання земельних паїв.

У травні 2024 року ділки податкової інспекції Звягеля, маючи перед очима державну базу даних, де видно, що у Анікіної вже більше трьох років відсутні у власності земельні паї, нарахували їй на це «ніщо» 4410 грн. 70 копійок податку, про що надіслали Податкову вимогу за підписом дуже відповідальної уповноваженої особи ГУ ДПС у Житомирській області Наталії Олександрівни Борісової.


       

Під час телефонного спілкування з податковим кодлом Звягеля факт службового підроблення підтвердився, але скасовувати прикру помилку а, точніше кажучи, зловживання службовим становищем, ніхто не хоче. Натомість у розмовах держслужбовці звивались, немов гадюки на сковороді, а під кінець просто «послали» Анікіну, порадивши звернутись до Всесвітньої ліги сексуальних реформ, а якщо без жартів, то Борісова футболить у місто Ярунь, Анжела Підколодна — до податкової інспекції міста Житомира, хоча обидві наср...и у Звягелі.  Краще б відрядили до Ріо-де-Жанейро, там, як казав О.Бендер, всі ходять у білих штанях. Відчуваєте наркологіку аферистів відправити постраждалу по замкнутому колу ? Мабуть, щоб не складати акта на кшалт «ми, такі-сякі податкові падлюки, у стані передозу і галюцінацій, висмоктали звідкілясь фіктивний борг на неіснуючі земельніі паї» ?

Телефонні розмови  з податковими перевертнями були задокументовані, фотокопії підтверджувальних документів теж додаються.

Тому й виникає цілком резонне запитання про те, які саме наркотичні або психотропні/алкогольні речовини вживають у податковій інспекції міста Звягеля ?

І ще одна цікава деталь: до податкової вимоги від 16 травня 2024 р. було додано так званий «детальний розрахунок», який теж виявився фальшивим і насправді не детальним, а дебільним і летальним ! Тому що коли я особисто намагався по цьому папірцю сплатити 215 грн. іншого, земельного податку за прибудинкову територію (що біля хати Валентини Анікіної), то у двох банках, комерційному і державному відмовились прийняти до сплати цей папірець. Виявилось, що «фількина грамота» не вважається підставою для проплати, тому що вона не містить жодних необхідних реквізитів, а у номерах державних бюджетних розрахункових рахунків не вистачає половини цифр !!!

Закушувати треба, звягельське шобло !

Клацайте на фото:

ГІМН ПОДАТКІВЦІВ ЗВЯГЕЛЯ:

P.S. Почали вилазити ще деякі цікавинки, особливо щодо діяльності московитів

Далі буде ...

 

 

Добавить комментарий