Журналістські розслідування Віктора Котенка

Рейдери Житомирської мерії

Державне комунальне підприємство «Житомирбудзамовник» шляхом махінацій ошукало сотні людей на десятки мільойонів гривень. Шахраї обіцяли громадянам збудувати для них квартири у дев'ятиповерхівках, взяли гроші, але будинки не побудували. Влада намагається заспокоїти ошуканих житомирян, а тим часом нічого не робить для того, щоб повернути вкрадене і лише розігрує хитрі комбінації, ховаючи кінці у воду.

Керівник  "Житомирбудзамовника" зник разом з грішми і десятками одиниць будівельної та іншої автотехніки.

Новопризначене керівництво створило ліквідаційну комісію і почало процес ліквідації забудовника, намагаючись здійснити ревізію і розшукати вкрадене. Але влада, у тому числі представники правоохоронних структур, чинить шалений спротив. Незважаючи на те, що «Житомирбудзамовник» продовжує залишатись діючою юридичною особою, спритники встигли переписати його майно на баланс міськвиконкомівської підставної Агенції по гендлюванню комунальним майном і намагаються нагріти руки на захопленні майна та офісного приміщення.

Керівному чмошнику з Агенції зовсім не болить голова за те, що недобудовані дев'ятиповерхівки залишаються без охорони і розкрадаються. Натомість він не вигадав нічого ліпшого, як захопити офісне приміщення «Житомирбудзамовника», що знаходиться по вулиці Щорса, 4. О 17 годині 2 липня 2012 року він привів до приміщення десяток «братків» з приватної охоронної структури «Циклон ЕС» і заявив, що ставить «свою» охорону (за державний кошт). Коли йому пояснили, що він порушує закон та коли «братки» вгледіли на місці події журналістів, вся банда миттєво зникла, а керівне чмо з Агенції по гендлюванню нашвидкоруч зліпило листа, яким повідомило керівників «Житомирбудзамовника» про те, що наступного дня поставить свою охорону. Цікаво, які відкати отримує агентське чмо з мерії від «своєї» охоронної контори?

Кажуть, що напередодні, за декілька годин до штурму, у коридорах «Житомирбудзамовника» працівники помітили хто обличчя, а хто спину першої заступниці Житомирського мера Галини Семенець — то швендяла розвідка.(пізніше службовці уточнили, що дама провідала їхню установу декілька днів тому, до 30 червня). Враховуючи сумну долю нещодавно ліквідованої парикмахерської по вулиці Михайлівській, приміщення якої захопило це ж саме угрупування, коли людей викинули на вулицю, а на косметичну «реконструкцію» вже планують вкрасти з бюджету мільйони гривень, можна легко передбачити подальший розвиток подій.

04.07.12 Свіженька інформація настільки цікава, що прийшла пора перекинути матеріал до рубрики «Журналістські розслідування».

З'ясувалось, що

— деякі новоявлені охоронники приватної фірмочки — особисті друзі Тарнавського і з офісу вже почали зникати документи. А днями вищезгадуване «чмо» з Агенції міськвиконкому захопить службові кабінети офісу «Житомирбудзамовника»

— спільником пана Тарнавського засвітився ... славнозвісний юрист Роман Калінін, про деякі подвиги якого читайте тут https://sbu.in.ua/zhur_ras/banda-deputat-regional-popavsya.html . Калінін і досі провертає мільйонні махінації спільно з керівництвом держвиконавчої служби на замовлення високопосадовців. Наприклад, держвиконавчі аферисти намагались по дублікату недійсного документу проковтнути кусень майна і активів «Житомирбудзамовника».

Цікаво, що в зв'язках і деяких інших оборудках поруч з Калініним «засвітився» також і Дебой Сергій Михайлович — депутат Богунської районної ради від ПР та... рідний брат мера Житомира! (мова йде про діяльність злочинного угрупування. яке займалось обдурюванням громадян — неодноразово продавало і руками міліціонерів забирало у покупців один той самий автомобіль і знову продавало його і знову забирало, а після викриття шахраїв кримінальне авто раптом «купив» Сергій Михайлович Дебой, судову справу розглядає суд Житомирського району)

— був випадок, коли «сьогодні розшукуваний» міліцією Тарнавський намагався підкинути житомирському меру Дебою хабар у конверті, але той не підпустив близько до себе провокатора. Поки Тарнавський шарудів конвертом, за дверима напоготові до арешту мера очікувала бригада УБОЗівців обласного УМВС

Можна лише здогадуватись, скільки мільйонів поклали до своїх кишень високопосадовці, керівники міліції і сбу, які, м'яко кажучи, не сприяють слідству.

05.09.2012 Чому так довго не шукали?

Бывший директор «Житомирбудзамовник» Борис Тарнавский объявлен в розыск

Бывший директор «Житомирбудзамовник» Борис Тарнавский объявлен в розыск

5 сентября 2012 года прокуратура Житомирской области объявила розыск бывшего директора КП «Житомирбудзамовник» -  Тарнавского Бориса Юрьевича.Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Житомирской области.

Прокуратурой Житомирской области за совершение особо тяжких экономических преступлений, связанных с хищением в особо крупных размерах бюджетных средств, направленных на строительство жилья пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы, разыскивается бывший директор коммунального предприятия «Житомирбудзамовник» Тарнавский Борис Юрьевич, 1972 года рождения.

Тех кто владеет информацией о местонахождении Тарнавского Бориса Юрьевича прокуратура просит безотлагательно сообщить по следующим телефонным номерам:  063-537-87-21 (0412) 47-46-34 (0412) 47-46-71 (0412) 47-46-37 или 102.

Конфиденциальность гарантирована.

Список

депутатів Богунської районної ради м. Житомира VI скликання,

обраних по одномандатних мажоритарних виборчих округах

1 Лосіхін Олег Олегович ВО  «Батьківщина»
2 Романов Костянтин Юрійович ВО  «Батьківщина»
3 Грицай Дмитро Анатолійович ВО  «Батьківщина»
4 Самарський Олег Георгійович ВО  «Батьківщина»
5 Кучинський Олег Станіславович Фронт Змін
6 Сарно Сергій Васильович «ВО  «Батьківщина»
7 Загоруйко Віктор Іванович «ВО  «Батьківщина»
8 Дебой Сергій Михайлович

Освіта вища, ПП «Сіті 1», заступник керівника Партія регіонів

9 Блощинський Олександр Сергійович ВО  «Батьківщина»

Віктор Котенко

Добавить комментарий