Журналістські розслідування Віктора Котенка

Рейдери України. «Сходняк» села


Віктор Котенко

Початок тут: https://sbu.in.ua/zhur_ras/bandu-rejderiv-ocholyuye-ministr-silskogo-gospodarstva-ukra%D1%97ni-mikola-prisyazhnyuk.html

Події приховують телеканали ІНТЕР, 1+1...

«Сходняк» села

8 серпня на 10 годину ранку мешканців села Краснобірка було запрошено паперовими об'явами на схід для розгляду майнових питань. Але коли селяни прийшли до сільського клубу, виявилось, що людина, яка підписалась під об'явою прізвищем Берлінець, запрошених надурила. Тому що на селян чекала банда заїжджих рейдерів, яка напередодні здійснила розбійне захоплення чужого майна. Прийшли також занадто прихильна до рейдерів секретарка сільської ради і декілька місцевих штрейкбрехерів. Керували процесом чужинці. Схід села ділки підмінили «сходняком» задля того, щоб сфальшувати так зване «рішення сходу села», за допомогою якого, на їх думку, можна виправдати розбійний напад і подальший бандитизм.

Нагадаємо, що 31 липня 2012 року бандити силоміць захопили сільгосппідприємство «Терра» — нерухомість, трактори, зерно та інше майно селян. Власницю «Терри» Юлію Войводіч здоровані у чорних камуфляжах обдрипали сльозогінним газом, вхопили за руки і ноги і викинули на вулицю. А вже 3 серпня вчинили повторний напад на Войводіч і на журналіста. Напад відбувся під час інтерв'ю з рейдером Дмитрасевичем, який разом із спільником кинувся силоміць видирати з рук журналіста відеокамеру. Тим часом «люди в чорному» лупили Юлію і її чоловіка.

Під час «сходняка» селяни помітили надзвичайно тісні і «дружні» контакти рейдерів з працівниками сільської ради. Прибульці діють під вивіскою «Роги і копита» — організації «Радомишльске овочеве підприємство», яке нещодавно зареєстрували на руїнах котельні, розкраденої головою сільради.

Хто ж ці рейдери і звідкіля вони взялися в Краснобірці? Це чужинці. Очільником виступає Назар Орестович Дмитрасевич, працівник київської юридичної контори «Сольский, Процик та партнери». Про решту осіб майже нічого не відомо, кажуть, що то гастролери з півдня України. Охоронна фірма, яка приймала участь у розбійному нападі і не допускає селян до майна, теж з іншого регіону.

Обізнані люди також розповідали, що Юлію Войводіч не полюбляють не лише клерки сільради, а й керівники району, співробітники «органів» — тому що вона нікому не платить і навіть відправила за грати двох керівних столичних міліціонерів — хабарників.

У пропонуємому до перегляду відеоролику можна побачити і Берлінця з його швондерським тлумаченням закону, і секретарку селищної ради Збировську Ніну з двома сумками, яка крутилася біля рейдера з чорним портфелем, забитим паками грошей, і пограбованих рейдерами людей, і сільських розлючених прихильників заїжджих гастролерів, і самих гастролерів у всій їх красі, які навіть зловилися  на хворобливій цікавості до автомобіля журналіста.

На «сходняку», поливаючи брудом Юлію Войводіч, тон намагалися задавати чужинці і ще декілька агресивних чоловіків. Журналісту наполегливо перешкоджали вести відеозйомку. Але пограбовані селяни все ж висловились перед об'єктивом кінокамери — і про рейдерів, і про керівництво сільської ради, яке розкрадає і знищує село. Селяни вважають, що саме керівники привели чужинців для подальшого розкрадання майна.

Присутніх було не більше одного процента від загальної кількості мешканців Краснобірки. Крім гвалту, агітаційних брудних висловлювань рейдерів і взаємних звинувачень, ніяких питань розглянуто не було і рішення не приймались. Натомість рейдер розповідав про те, як він буде розпоряджатися вкраденим у селян зерном. Що не завадило Берлінцю, Збировській і чужинцям усамітнитися в окремій кімнаті і, я припускаю, сфальшувати черговий незаконний «документ».

А ще мене здивувала позиція деяких українських телеканалів, які не бажають показати світу, що ж насправді відбувається в українських селах. Схоже на те, що телевізійникам хтось дав команду «пішли всі на х...!».

Але хіба можна втримати шило у мішку?


Гроші - вагомий аргумент

10 серпня з Краснобірки телефонували селяни, дякували за цей матеріал і між іншим повідомили, що секретарка сільради Збировська на побігеньках у рейдерів гасає по селу і збирає підписи під черговим сфабрикованим паперовим шедевром.

Про юридичну фірму «Сольський, Процик та партнери» можна дізнатись в інтернеті — так, пани стверджують, що займаються «злиттям і поглинанням» та наближені до чиновників Антимонопольного комітету і Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

Яка ж українська «шишка» керує рейдерськими бандами і чому відразу після скандалу з «Террою» Дмитрасевич майже весь день провів у міністерстві Аграрної політики та продовольства України?

Тут інформація про інші подвиги цих самих рейдерів: https://youtu.be/AR4-GPhENdU

Маленьке уточнення:

Стаття 171 КК України. Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів

1. Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів-

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Довідково:

Юридическая фирма «Сольский и партнеры»

Город:

Киев

Область:

Киевская область

Адрес:

ул. Саксаганского, 104, оф. 4

Телефон(ы):

+38 (044) 235-66-55

Веб-сайт (www):

https://www.spartners.com.ua

ФИО и должность руководителя (управляющего партнера):

Сольский Николай Тарасович

ФИО партнеров:

Петров Александр Георгиевич

ФИО юристов:

Дмитрасевич Назар Орестович, Лысенко Анна Николаевна

АДВОКАТИ ЛЬВОВА і ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
255. Дільний Стах Михайлович
256. Дмитрасевич Назар Орестович
257. Дмитренко Володимир Павлович
Автореферат
Д 53


ДмитрасевичНазар Орестович.
Внутрішній та міжнародний аспекти легімітації радянської влади в Україні в 1917 — 1922 рр. [Текст] : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Н. О. Дмитрасевич ; керівник роботи М. С. Дорошко ; НПУ ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 19 с. ; 21 см. — (в м. обкл.)

ДРНТІ
УДК

ББК Х2 (4Укр)

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім.К.А.Тімірязєва

До питання про легітимацію влади Рад в період становлення більшовицької диктатури в УСРР / Н. О. Дмитрасевич // Держава і право. — 2010. — Вип. 48. — С. 26-30. — Бібліогр. наприкінці ст.

Äìèòðàñåâè÷
Íàçàð Îðåñòîâè÷,
çäîáóâà÷ êàôåäðè òåî𳿠òà ³ñòî𳿠äåðæàâè ³ ïðàâà Êè¿âñüêîãî óí³âåðñèòåòó ïðàâà
ÍÀÍ Óêðà¿íè
Æóðáà
Ìèõàéëî Àíàòîë³éîâè÷,
äîêòîð ³ñòîðè÷íèõ íàóê, çàâ³äóâà÷ êàôåäðè ³ñòî𳿠òà àðõåîëî㳿 ñëîâ’ÿí Íàö³î

Вісник 2/2010 ... Дмитрасевич Назар Орестович. Здобувач кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАН України

Науковий «шедевр» Дмитрасевича дивіться тут: https://www.kul-lib.narod.ru/bibl.files/chas2010/2/65.pdf
Від більшовика до проффесора залишався лише один крок і пан Назарій подався на село, у рейдери

В Україні трапилась надзвичайна подія!

19 серпня у селі Заболоть Радомишльського району між 15 і 16 годинами дня було по — звірячому побито працівника фермерського господарства ТОВ «Фідесспес» Олега Васильовича Жука, який сьогодні знаходиться в Радомишльській районній лікарні у вкрай важкому стані. Невинними запитаннями на кшалт ''Як проїхати до Краснобірки'' бандити заманили Олега поближче до своєї автівки, потім схопили його, відвезли до лісу, поставили на коліна і притулили до скроні пістолета. Побиття супроводжувалось погрозами, що якщо він не припинить своєї господарської діяльності і не покине сільгоспугіддя, які вподобали рейдери, то вб'ють і його, і заступника директора Кравченко Івана Івановича, і Олійника Миколу Петровича — чоловіка директорки господарства. У викраденні і катуванні людини приймали беспосередню участь Назар Орестович Дмитрасевич з своїм поплічником Сергієм — «герої» попередньої публікації «Банду рейдерів очолює міністр Присяжнюк?» https://sbu.in.ua/zhur_ras/bandu-rejderiv-ocholyuye-ministr-silskogo-gospodarstva-ukra%D1%97ni-mikola-prisyazhnyuk.html

Довідково:

Нападники — рейдерське угрупування, що ховається за вивіскою фіктивного «Радомишльського овочевого господарства». Це заїжджі бандюги, які зовсім нещодавно здійснили розбійний напад з пограбуванням у селі Краснобірка, силоміць захопивши фермерське господарство «Терра» та сільгосппродукцію, техніку і майно селян. Обізнані люди розповідають, що перед тим, як отримати «зелену вулицю» для розбійних нападів і рейдерських захоплень у Радомишльському районі, «гопники» занесли до кабінетів місцевої і обласної влади не менше півмільйона гривень. З цього приводу у якості посередника називають прізвище колишнього голови райадміністрації Пустовіта.

Доказом на користь цієї інформації є повна безкарність бандитів і замовчування випадків розбою засобами масової інформації. Міліція, як завжди, нічого не робить — кажуть, що окрім півмільйона гривень гарна копійка впала до кишень обласного міліційного начальства і деяких перевертнів з СБУ.

Як все починалось, читайте і дивіться тут:

https://sbu.in.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/rejderi-ukra%D1%97ni-napad-na-krasnobirku.html

До речі, на Віктора Котенка, автора цієї та інших публікацій про неподобства, які творять мафія разом з правоохоронними органами, з сьогоднішнього дня теж здійснено напад — б'ють по його підприємницькій діяльності. (Більш докладну інформацію надам всім бажаючим — авт.)

Для незалежних ЗМІ — телефони для довідок:  050-148-30-36; 066-343-62-27; 050-820- 77-62

А так реагує міліція — на замовлення рейдерів тисне на жертви нападів і пограбувань, надсилаючі їм такі абсолютно незаконні запити:

Посмотреть увеличенное изображение

Нагадуємо, що подібні відомості тільки слідчий і ніхто інший має право витребовувати лише у одному — єдиному випадку — коли проти особи порушено кримінальну справу. Про це, до речі, говорить і  Закон України «Про інформацію», на який посилається міліційна шкура. Цей закон прямо забороняє витребовувати інформацію, яка є конфіденційною та комерційною таємницею і дозволяє послати продажних перевертнів подалі. Міліціянт, мабуть, має людей за повних ідіотів. Або сам такий.

Юлія Войводіч зверталася з відповідними заявами про порушення кримінальної справи проти грабіжників до обласного Управління СБУ — марно, до УМВС Житомирської області — марно. У відповідь — цвинтарна тиша. Натомість деякими співробітниками УСБУ цілеспрямовано розповсюджується дезінформація — це, мовляв, звичайні господарські суперечки між орендарями, в які не варто втручатися. Мабуть, рейдерських грошей вистачило для всіх. Можливо, з цієї брудної історії дійсно стирчать вуха міністра сільського господарства України Миколи Присяжнюка*

Варто лише згадати про випадок з забрудненням річки Вуж під Коростенем...

21 серпня телеканал 1+1 у ТСН видав репортаж з місця події про побиття Олега Жука «невідомими особами». І хоча, як на мене, матеріал вийшов дещо млявий, але мешканці Краснобірки саме в цю хвилину (21.00) влаштували грандіозний скандал в хаті пані Збировської, секретарки сільради і вимагають: «Бандитів геть!!!»

Випуск ТСН https://tsn.ua/video/video-novini/na-zhitomirschini-selyani-poterpayut-vid-viyni-mizh-fermerami.html?page=1&items=52232&type=0

Банда рейдерів купила всіх: https://sbu.in.ua/novosti/banda-rejderiv-kupila-vsix.html

Віктор КотенкоДобавить комментарий