Журналістські розслідування Віктора Котенка

75 — річна Рембо. ВІДЕО

    Незвичайну кримінальну справу розглядає суддя Корольовського району м. Житомира Покатілов Олексій Борисович. Обвинувачення стверджує, що немічна 75 — річна Рембо, пробачте, Довгак Ніна Пилипівна побила двох кремезних молодих жінок. А це вже тягне на рекорд Книги Гіннеса ! Хоча сама бабця аргументовано доводить, що побили саме її. Але чомусь кримінального провадження про побиття старенької нема, зникло воно, те провадження, було й не стало. Але це не головне. Ніна Пилипівна стверджує, що у товстій папці матеріалів кримінальної справи більшість її підписів ... підроблені слідчою міського управління поліції  Альоною Фльора і про це добре відомо її подрузі, прокурору Марині Тітовій, яка підтримує обвинувачення проти старенької.

Але хто постановить провести почеркознавчу експертизу? Згідно з законодавством, це повинен зробити слідчий суддя Покатілов.

Конфлікт між жінками виник на побутовому грунті. Ніна Пилипівна Довгак виступала за те, щоб підвальне приміщення будинку було зачинене від бомжів, а сусідка була проти. Ну і врізала бабусі ... Це точка зору Ніни Пилипівни Довгак.

Запрошую журналістів ЗМІ, телеканалів опитати обидві сторони конфлікту.

А основне — це добитись проведення і дочекатись результатів судової почеркознавчої експертизи, щоб побачити, як поведуть на розстріл слідчу поліції і її подругу — прокуроршу.

Післямова:

А ось інший випадок, коли вихователька дитячого будинку сімейного типу по звірячому побила дитину, а кримінальне провадження розтануло, немов марево. Дивіться ВІДЕО: Нелюдь побила дитину. Ось вам поліція, ось вам і прокурори. Мерзота, одним словом ...

Добавить комментарий