Журналістські розслідування Віктора Котенка

Справжні обличчя підерів опозиції або хто зупинив народне повстання


Олег Тягнибок — професійний розвідник чи звичайний «стукач» ?

У той час, коли прості патріоти — націоналісти, весь змордований режимом люд України повстає з колін, підери опозиції у затишних генделиках вирішують шкурні питання з ідейними ворогами. Нещодавно спецслужбами злито в мережу інтернет епізод конспіративних ідейно — торгових оборудок лідерів ВО «Свобода» .

ВІДЕО : Тягнибок торгується з ФСБ ?

А скількох місцевих функціонерів режим придбав або завербував через управління СБУ та МВС ? Мабуть, це і є головною причиною небажання керівних опозиціонерів здійснити швидку й дієву революцію в Україні. Натомість «палкаводци» будуть водити десятки тисяч «палкоовець» навколо держбудівель, цілувати в жопу «Беркут» і промовляти, промовляти, промовляти ... Поки не домовляться.

Лише невеличку частку компромату влада оприлюднила, щоб трохи вгамувати активність «свободівців». А рештою «компри» опозиційних керівників тримають на міцному гачку.

Українцям потрібно брати ініціативу в свої руки, тому що кожен день пустопорожнього базікання підерів опозиції може стати останнім днем демократії — для всіх нас.

СТРАЙК!!!  СТРАЙК!!!  СТРАЙК!!!

Добавить комментарий