Журналістські розслідування Віктора Котенка

Гниди СБУ та МВС

У заголовку слово «Пацюки» змінено на «Гниди» на вимогу начальника УСБУ в Житомирській області пана Пахнюка Володимира Васильовича і ось чому : Страна наводнена бандами под видом «атошников» и страна наводнена оборотнями под видом «сбушников». Сегодня был у начальника облуправления СБУ в Житомирской области с устной жалобой на одного из руководителей управления спецсвязи и защиты информации (беспредельщики Медянские), так он поручил разбирательство ... куму этого большого специалиста, господину ЧИЖЕВСКОМУ, кадровику и своему помощнику.  Да ещё и наехал на меня — не нравится ему мой материал «Пацюки СБУ», он, видите ли, будет защищать «чистоту» своей организации. А я заявил, что выступаю против сбу, которая расстреливала нас на Майдане, он ответил, что сбу вообще никого не расстреливала (это официальная позиция? вот почему Наливайченко всё спихивает на зарубежных килеров). В общем, я сделал то, чего никто не ожидал — пришёл в организацию, которая стоит у истоков преследований меня за разоблачительные публикации. Вся «наружка» съехалась туда же (они ещё и ментов подключили). Я уже думал, что спровоцируют и закроют, к тому всё шло. Так что ребята, ничего хорошего не ждите, доколе существует такая организация, как сбу, сформированная Кучмой -Путиным — Януковичем. Теперь посмотрим, как кум Чижевский будет заниматься кумом МЕДЯНСКИМ. Это без подробностей, кому они нужны, эти подробности — романы детективные можно писать. Прямо сейчас выполню требование нач. обл.УСБУ — уберу из материала слово «пацюки» сбу и напишу «Гниды сбу». Тем более, что они, оказывается, денно и нощно пасутся в ФБ, всё врагов народа ищут, таких как я. Кстати, готов дать интервью и поведать очень много подробностей и фактов — только без кумовьёв, пожалуйста, и без гнид. А если со мной что приключится, то знайте, чья это работа. И в Германии, и в Прибалтике порядок начинался только после того, как разгромили эти чекистские гнёзда. А ещё я сказал в лицо этому руководящему дядьке, что его организация — это всраная организация и привёл доказательства/В.В. Котенко, 24 березня 2015р. https://www.facebook.com/shares/view?id=874560582605657&overlay=1&notif_t=story_reshare/

Апеляційний суд Житомирської області припинив переслідування журналіста

Нещодавно журналіст Віктор Котенко «розкручував» кримінальну історію про те, як міліція містечка Червоноармійська Житомирської області та деякі судді потурають кримінальним злочинцям. В результаті самого журналіста — розслідувача ледь не засудили. (Див. «Голова суду Кулик, суддя Грубіян, адвокат Леся Петрівна, рецидивіст Костриця, або Суддівський склероз»)

Але 17.12.2014р. Апеляційний суд Житомирської області скасував окрему ухвалу судді Грубіяна з Житомирського районного суду про застосування до журналіста юридичних репресій (див. Ухвала Апеляційного суду Житомирської області I, IIIII). Із змісту судового вердикту вбачається, що суддя Житомирського районного суду прийняв незаконне і безпідставне рішення. Тобто, якщо відкинути юридичні терміни, суддя Грубіян, виконуючи замовлення по цькуванню журналіста,  окрему ухвалу висмоктав з пальця. В нашому випадку можна сказати, що з тих самих пальців замовників, крім Грубіяна, відсмоктують «Леся та її команда», хоча адвокат Леся грає в цьому угрупованні не головну роль. Головні бандюги роками сидять в обласних управліннях СБУ, МВС на керівних посадах і смикають за різні нитки: міліція, податкова, прокуратура, грабіжники, вбивці тощо. Повірте, це не жарти, це дуже небезпечно і підтверджувальна інформація такої діяльності є. Мова йде не лише про рядових сбучених корумпованих шісток з прізвищами тичина, євтушок і йменнями олександрів васильовичів...

Цього разу зазнав поразки хитромудрий план чекистів, кінцевою метою якого було позбавити правозахисника того, що найбільше дратує мафію — статуса журналіста. І якщо Комісія з питань журналістської етики є лише громадською організацією, то Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі покликана боротися з проявами ворожої діяльності ЗМІ, у тому числі закордонних. Уловлюєте кадебешний нахил? Виходить, що житомирські чекісти — перевертні руками судді Грубіяна пошили справу, розгляд якої доручили своїм столичним колегам.
Але, дякувати Богу, не всі судді однакові і не всюди у гебешників смокчуть з пальців, в Україні повно й порядних людей.
Я сподіваюсь, що врешті — решт народ прибере ракові пухлини та повністю ліквідує такі злочинні структури, як МВС і СБУ.
А поки що судді Грубіяну та «Лесиній команді» нема чого хвилюватись, тому що їх спокій надійно охороняють «пацюки плаща і кинджала» — дивись Пацюки УСБУ в Житомирській області 1, 2, 3 ; I, II (ці листи написав доведенний до відчаю колишній працівник СБУ, котрому колишні корумповані колеги заважали приватизувати службове житло; можна лише здогадуватись, що ще коїться у «конторі»)
Післямова
Житомир. 23.12.2014р., 16.55 год.  З телефону 096-998-66-42 зателефонувала якась мамзель, сказала, що вона з податкової і почала мені втюхувати лажу про те, що я нібито керую якимсь підприємством...? Прізвище і займану посаду назвати відмовилась та ще й полякати спробувала. Ну то я її послав на х..., потім ще раз і ще раз. Ця бидлота ментівсько - сбушна намагається наїхати у відповідь на оприлюднення матеріалів журналістських розслідувань. Дивляться по базах даних, а там тих Котенків до біса, ну і починають вишукувати, за що можна зачепитись. Друзі, зателефонуйте податковій мадамі, поясніть їй, що від дядька Молотова статус сексотів не допомагає.
26.12.2014р. до підприємця - сина журналіста, зателефонували з дурнуватими запитаннями з обласного управління МЧС ... Незабаром «наїдуть» посланці із інших організацій. Якомусь сбушнику нема чим зайнятись, вкотре смикає агентуру, все як у старі режимні часи...

 

Панове Аваков з Наливайченком!

Якщо ви нарешті не почистите країну від гнид, засівших в органах, ми очистимо її від вас так само, як почистили від Януковича з бандою.

https://blogs.korrespondent.net/blog/events/3460185/

 

Добавить комментарий