Журналістські розслідування Віктора Котенка

Катування в міліції. Відео. Увага!!! ОНОВЛЕНО!!!

9 січня 2012 року житомирські міліціонери привезли підозрюваного до райвідділу, примусили його роздягнутися, вдягли наручники, наказали лягти на диван. Катів було двоє — один навалився на нещасного та міцно тримав його, інший бив гумовим кийком по ногах. Коли в'язень втрачав свідомість, його відливали водою, а коли приходив до тями, то знову по-звірячому били. Чоловік не витримав тортур, кати примусили його підписати якийсь папір — то було, як виявилося згодом, зізнання у вбивстві ...

Наслідки тортур чоловік зафіксував у травмпункті міської лікарні, де його наступного дня прооперували, видалили гематоми та наклали гіпс на пошкоджену ногу. Кат — міліціонер, довідавшись про це і намагаючись приховати сліди злочину, пограбував свою жертву — забрав рентгенівський знімок, на якому чітко видно результати катувань.

Терміново!!!

Субота, 21.01.2012р. 10.00год. Міліція, вгледівши цей матеріал, вирішила терміново спасати свої шкури — до постраждалого від тортур виїхала ціла бригада на чолі із слідчим. Мабуть, бідолаху з перебитими ногами з хвилини на хвилину арештують і будуть надалі катувати,  вибиваючи «потрібні» свідчення

10год.40хв. Як повідомив брат постраждалого, до його помешкання намагалися вдертися міліціонери, вигукуючи погрози на кшалт «Закриємо тебе у СІЗО». Серед нападників був і один з тих звірів, який особисто катував постраждалого. Двері міліцейській банді хазяїн не відкрив. Продовжуючи вигукувати погрози, бригада нападників тимчасово залишила місце події —  почали збиратися свідки.

А почалося це неподобство з телефонного дзвінка жінки — слідчої, яка повідомила: «Ми сєйчас прієдєм за вашим братом», на що чоловік поцікавився, чи буде якась офіційна повістка. «А зачєм нам повєсткі? Ми люді соврємєнниє, нам повєсткі нє нужни». Отака в нас продвинута міліція!

Треба забарикадувати двері, поки по місту гуляє загін озброєних і небезпечних «продвинутих»

Намагаючись запобігти розслідуванню та уникнути відповідальності за катування людини, міліція відреагувала у звичний перевірений спосіб, 23.01.2012 розмістивши на сторінках дружніх інтернет — видань Житомир.інфо та «Журнал Житомира» «новину» у вигляді жвавого рапорту одіозної, неодноразово пійманої на брехні прес-служби обласного УМВС про такого-сякого винного страшного вбивцю. Наразі ми спостерігаємо новий злочин — до рішення суду міліція оприлюднює «свої» упереджені матеріали розслідування, по суті виставляючи чоловіка у ролі злочинця, намагаючись вплинути як на громадську думку, так і на подальший розгляд цієї справи.

У демократичних країнах по факту міліцейських тортур вже було б призначене розслідування. У нашій країні, а тим паче у бандитській республіці «Житомир», Феміда, у тому числі прокуратура, будуть всіляко покривати катів.

Це далеко не перший випадок катування підозрюваних міліціонерами, варто лише згадати нещодавнє рішення Європейського суду з прав людини стосовно катування сина житомирянки Ганни Ковальчук, що призвело до його смерті (https://sbu.in.ua/zhur_ras/cina-krovi-milicioneri-zgvaltuvali-xlopcya-yevrosud.html). Єдине, у чому міліціонери досягли прогресу — цього разу жертву не гвалтували, надягаючи на гумовий кийок презерватив. А в усьому іншому нічого не змінилося — катують і уникають відповідальності.

Перелік злісних порушень законодавства, яких припустилися міліціонери та прокурор, інші  цікаві подробиці, які з міркувань дотримання об'єктивності розслідування тимчасово не розголошені,  будуть оприлюднені найближчими днями засобами масової інформації.

ПРОДОВЖЕННЯ:

Телеканал ICTV в Житомирі. Дізнавач впав на підлогу, вдаючи з себе мертву жінку. Слідча міліції Олена відмовилась допитувати підозрюваного. Начальник міліції вважає, що затриманий катував себе сам

25.01.2012р. працівниць міської лікарні, які сприяли розслідуванню, вже викликає до себе головний лікар — очікується «наїзд» аж до звільнення з роботи. А хто ж «наїхав» на головного лікаря? Хто ж іще, крім керівних катів?

Журналістське розслідування проводять Діана Мінаєва та Олександр Ільїних


Віктор Котенко

Станом на 5 березня 2012 року кати не покарані. Міська прокуратура, не провівши ЖОДНИХ дій по перевірці факту катування (Володимира Тимощука не було опитано, не проведені очні ставки з катами та інші передбачені законодавством заходи) надіслала жертві відписку, в якій повідомляється про відмову у порушенні кримінальної справи і відсутність у діях міліціонерів складу злочину. Ми з дня на день очікуємо арешту Володимира та продовження тортур...
Добавить комментарий