Журналістські розслідування Віктора Котенка

Арешт і знущання над українським патріотом. Відео

 

22.09.2014 р.

В Житомирі на мітингу, організованому владою під червоними прапорами КПУ, за проукраїнські патріотичні висловлювання було арештовано члена ОУН Юрія Градовського

22 вересня біля загальноосвітньої школи № 17 представники влади проводили мітинг, присвячений Дню партизанської слави України. Мітинг проходив у найгірших традиціях радянського періоду — майоріли червоні прапори КПУ, не було жодного державного прапора України, «масовку» забезпечували неповнолітні учні школи та «ветерани», більшість з яких була ще малими дітьми під час окупації України фашистами. Промовці озвучували радянські пропагандистські штампи, партизансько — визвольна боротьба українців висвітлювалась лише за версією відвертих «московитів» тощо.

Аж раптом до мікрофону приступив член ОУН Юрій Градовський, котрий засудив «московських холуїв» і намагався розповісти історичну правду про героїчну боротьбу справжніх героїв — українських націоналістів. Однак промовцю, в порушення українського законодавства і демократичних принципів свободи слова, «мітингові шістки» завадили вільно висловитись. Міліціонери, застосувавши фізичну силу, арештували промовця і примусово, в кайданах, доправили його до міського відділу міліції, де продовжували знущатись. Наприклад, сержант міліції штовхав патріота в спину в напрямку начальника міліції, щоб сфальшувати видимість нападу. Сам начальник міліції відкрито погрожував Градовському арештом на 15 діб.

Катування українського патріота припинилось лише тоді, коли до міського відділу міліції оперативно прибули представники громадських організацій. Цікаво, що начальник міліції намагався довести, нібито Градовcький не є затриманим, а сам тим часом заблокував двері і перешкоджав «незатриманому» вийти з приміщення.

В той же день УМВС України в Житомирській області на своєму офіційному веб — сайті розповсюдило завідомо неправдиву інформацію про нібито хуліганські дії Юрія Градовського ( див.  ГЕББЕЛЬСІВЩИНА УМВС України в Житомирській області ). За версією цього злочинного угрупування, на совісті якого досі тяжіють нерозкриті резонансні звірячі вбивства та продані кримінальні справи, патріот перешкоджав покладанню квітів та намагався зірвати важливий урочистий захід. Хоча документальні відеоматеріали та свідчення мітінгувальників повністю спростовують «рятувальну» міліційну версію (див. відео).

Дуже приємно, що в Україні не перевелись справжні патріоти, такі як Юрій Градовський, котрі не бояться привселюдно казати правду та боротись проти знахабнілої московитської «5 колони». Хоча є інша інформація про те, що пан «патріот» влаштовує епатажні акції лише з метою підтримання легенди глибоко законспірованого агента, яким є насправді у резидентурі ще однієї «качки» на псевдо «Ляля»

P.S. З плином часу підтвердилась інформація про те, що пан, котрий видає себе за націоналіста, є підсадною качкою

Відбитки кайданів

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий