Журналістські розслідування Віктора Котенка

КРАЇНА АВТОВБИВЦЬ

2008-08-18 08:42:34        Віктор Котенко

Загинула молода, симпатична жінка. Все її життя миттєво залишилося у минулому, якого вже теж нема, як і майбутнього. Ще хвилину тому донька спілкувалася з рідною нень­кою. Лише одна мить — і все змінилося назавжди. Вже ніхто і ніколи не поверне доньку, кохану. Ніколи. І ніхто.

1446

1445

Місто Житомир, Проспект Миру, підземний пішоходний перехід під автострадою, який з’єднує велике підприємство (Чулочна фабрика) з тролейбусною зупинкою на протилежному боці. Тут завжди багатолюдно і дуже часто пішоходи- відчайдухи пе­релазять через загорожу і долають відстань до протилежної сторони вулиці прямо над підземним переходом. Або пан- або пропав. Чому? Де логіка? Заради чого та­кий ризик, така легковажність? Адже автотраса переповнена автомобілями, які по­декуди мчать із значним перевищенням швидкості, за кермом яких не завжди досвідчені, тверезі водії.
17 липня 2008 року, близько 9- ої години вечора я випадково теж став свідком наслідків трагедії.

Наталя Олексієвна, свідок:
— почула гучний удар, обернулася- щось темне впало на дорогу, метрів через 70- 100 плавно зупинилося біле авто. Подумки вирішила, що, мабуть, колесо відвалило­ся. Аж раптом крик, який тепер буде переслідувати все життя- «Дитину вбили!!!»;

Віталій, свідок:

— авто рухалося на великій швидкості, дівчина стояла на розподільчій смузі, чекала, коли проїдуть машини. Зіткнення можна було б уникнути, але водій був дуже п’яний. Та, мабуть, ще й на ходу займався сексом із своєю пасажиркою, бо ви­валився з авто, вибачте, без штанів, які вдягав, вже тікаючи з місця пригоди;

1449

1448

Випадкові перехожі:
— світло в підземному переході ввімкнули відразу після аварії. Мало в кого виникає бажання скористатися темним, захаращенним сміттям підземеллям, яке завжди біль­ше схоже на громадську вбиральню.

1447

Офіційна інформація:
17 августа 2008 года в 20.40 по проспекту Мира 33, житель Житомира 1977 года рождения, управляя в состоянии алкогольного опьянения автомобилем Форд-Си­ерра, совершил наезд на переходившую проезжую часть жительницу Житомира 1976 года рождения. Водитель с места происшествия скрылся, а потерпевшая от полученных травм скончалась на месте. В результате проведённых оперативно-ро­зыскных мероприятий водитель был задержан и доставлен в отделение милиции.

Віктор Котенко

Добавить комментарий