Журналістські розслідування Віктора Котенка

Журналіста залякують правоохоронними органами за розголошення інформації про «Політічєскіє допроснікі»

Сьогодні, 15 вересня, отримав загрозливого листа з Києва від СЕБ Банку...

 

Сьогодні, 15 вересня, отримав загрозливого листа з Києва від СЕБ Банку про те, що якщо не опублікую спростування своєї публікації «Політичні допросніки» у 10-денний термін, то банкіри звернуться до правоохоронних органів і до суду. З великим задоволенням попередньо запрошую всіх бажаючих до суду над журналістом. Подробиці будуть повідомлені додатково (Це реакція мстивої «контори» на викриття злочину по розкраданню Пенсійного фонду України та на інші мої публікації)
 
Я дуже вдячний керівникам СЕБ Банку за таку приємну звістку, що надає мені та іншим опозиціонерам унікальну можливість знову повернутися до надзвичайно важливої теми про політичні переслідування, корупцію в правоохоронних органах, а також про гендлювання цим комерційним банком інформацією про клієнтів. В кінці листа в.о. голови правління ПУАТ СЕБ Банку Тамара Котляр лякає журналіста правоохоронними органами, що є досить показовим. Саме людці з цих органів, які бояться викриття, на протязі кількох років намагаються штучно «підігнати» журналіста хоча б під якусь кримінальну статтю — економічну, політичну, тощо, та перешкоджають моїй діяльності.

Цей свіженький перл «органів» в парі з банком мене надзвичайно тішить, бо свідчить про те, що у замовників і виконавців цькування журналіста горить земля під ногами, а у їхніх мізках розумових звивин не побільшало. Я вже їм відкрито пропонував вбити мене, як вбили Гію Гонгадзе, тому що іншої можливості закрити мені рота не існує. (незабаром будуть оприлюднені відеозаписи зовнішнього спостереження — авт.)

Ну, що ж, спростування — так спростування.

Панове, вам довго чекати не доведеться.

Тільки потім не засмучуйтесь ...
Skandinaviska Enskilda Banken (читается Скандинависка эншильда банкен) — один из крупнейших банков Швеции. Входит в банковскую группу SEB Group. Штаб-квартира — в Стокгольме.

Банк контролируется шведским семейством Валленбергов. Председатель совета директоров — Маркус Валленберг (Marcus Wallenberg), управляющий директор и президент — Анника Фалкенгрен (Annika Falkengren).

Надеюсь, мировая общественность вскоре узнает о реакции владельцев и руководителей банка на политические и иные эксперименты их украинских представителей

Віктор Котенко

Добавить комментарий