Журналіста залякують правоохоронними органами за розголошення інформації про «Політічєскіє допроснікі»

Сьогодні, 15 вересня, отримав загрозливого листа з Києва від СЕБ Банку...


Сьогодні, 15 вересня, отримав загрозливого листа з Києва від СЕБ Банку про те, що якщо не опублікую спростування на мою інтернет — статтю про «Політичні допросніки» у 10-денний термін, то банкіри звернуться до правоохоронних органів і до суду. З великим задоволенням попередньо запрошую всіх бажаючих до суду над журналістом. Подробиці будуть повідомлені додатково (Це реакція мстивої «контори» на викриття злочину по розкраданню Пенсійного фонду України та на інші публікації)

Я дуже вдячний керівникам СЕБ Банку за таку приємну звістку, що надає мені та іншим опозиціонерам унікальну можливість знову повернутися до надзвичайно важливої теми про політичні переслідування, корупцію в правоохоронних органах, а також про гендлювання цим комерційним банком інформацією про клієнтів. В кінці листа в.о. голови правління ПУАТ СЕБ Банку Тамара Котляр лякає журналіста правоохоронними органами, що є досить показовим. Саме людці з цих органів, які бояться викриття, на протязі кількох років намагаються штучно «підігнати» журналіста хоча б під якусь кримінальну статтю — економічну, політичну, тощо, та перешкоджають моїй діяльності.

Цей свіженький перл «органів» в парі з банком мене надзвичайно тішить, бо свідчить про те, що у замовників і виконавців цькування журналіста горить земля під ногами, а у їхніх мізках розумових звивин не побільшало. Я вже їм відкрито пропонував вбити мене, як вбили Гію Гонгадзе, тому що іншої можливості закрити мені рота не існує. (незабаром будуть оприлюднені відеозаписи зовнішнього спостереження — авт.)

Ну, що ж, спростування — так спростування.

Панове, вам довго чекати не доведеться.

Тільки потім не засмучуйтесь ...

Skandinaviska Enskilda Banken (читается Скандинависка эншильда банкен) — один из крупнейших банков Швеции. Входит в банковскую группу SEB Group. Штаб-квартира — в Стокгольме.

Банк контролируется шведским семейством Валленбергов. Председатель совета директоров — Маркус Валленберг (Marcus Wallenberg), управляющий директор и президент — Анника Фалкенгрен (Annika Falkengren).

Надеюсь, мировая общественность вскоре узнает о реакции владельцев и руководителей банка на политические и иные эксперименты их украинских представителей

Віктор Котенко