Журналістські розслідування Віктора Котенка

Голова напав на підприємця. Відео

Україна, Житомирщина, селище Черняхів, вересень 2012 року.

Місцевий підприємець Микола Автономович Іщенко через суд намагається притягнути до кримінальної відповідальності голову Черняхівської райдержадміністрації Поліщука Сергія Петровича, його заступника Мартиненка Миколу Васильовича та майора міліції Левандовського. Державним служкам інкримінується самоуправство і перевищення владних повноважень.

Суть справи полягає в тому, що підприємця разом з його двома торгівельними павільйонами НЕЗАКОННО, ПРИМУСОВО, з застосуванням грубої сили викинули з місця ведення торговельної підприємницької діяльності. Владу не зупинило навіть те, що підприємець мав всі дозвільні документи. Чиновники посилались на своє ж рішення про «впорядкування торгівлі» — так вони називали примусове заслання підприємців під юрисдикцію так званого «Кооперативного ринку». Що ж це за ринок такий? Ще недавно це була велика калюжа на території автобусної станції, клапоть якої хтось переоформив у «ринок». І цей «хтось» почав збирати платню — данину з примусово переселених на його територію ларьочників.

Підприємець Іщенко не підкорився свавіллю чиновників, але це не допомогло — два його торговельних павільйони були  демонтовані з законного місця і кинуті у калюжу. Під час розкуркулення і заслання один з павільйонів було вщент розбито, другий пошкоджено. Після чого в Україні стало на одного підприємця менше — замість того, щоб розвивати українську економіку і заробляти на шматок хліба, Микола Автономович змушений добиватися справедливості у суді. Варто зазначити, що містечкова влада знищила чи не єдину в Черняхові торговельну точку, де реалізовувались газети.

Житомирським апеляційним окружним судом дії чиновників визнані незаконними, але притягнути їх до кримінальної відповідальності за самоуправство і перевищення владних повноважень не просто — в Україні продовжує діяти закон кругової поруки і вибіркове правосуддя.

Детальніше про справу можна довідатись, зателефонувавши Іщенку Миколі Автономовичу за номером

063-327- 81-14

Віктор Котенко

Добавить комментарий