Журналістські розслідування Віктора Котенка

ПОРНОГРАФИ ТА ЕРОТОМАНИ з Житомирської обласної державної адміністрації

2008-11-17 11:53:53

ПОРНОГРАФИ ТА ЕРОТОМАНИ
Увага! У Житомирі порно-влада вводить цензуру!

Управління у справах преси та інформації житомирської обласної дер­жавної адміністрації радить перереєструвати газету «Свобода» у … сексу­альне видання.

12 листопада 2008 року на шпальтах Житомирської газети «Сво­бода» світ побачив статтю «Хресний хід у Житомирі», у якій, крім всього іншого, розповідалось про подробиці вчинення владою відвер­то сатанинського акту богохульства та дикої наруги по відношенню до християнської святині — Хресто-Воздвиженського храму, у якому влада примудрилася влаштувати виставку спотвореної плоті мерців ( так звана кунсткамера-ред).
Наведу декілька уривків з опублікованого матеріалу:

  • Вы только вдумайтесь в смысл происходящего: мало того, что в святом храме, наречённом Самим Богом Домом молитвы, советская власть уст­роила краеведческий «музей природы», так нынешняя власть в лице тех же чиновников допускает мерзость ещё большую — в церкви проводят выставку препарированной забальзамированной аномальной мертве­чины заезжей анатомической коллекции.
  • Ситуацию попытался «разрулить» путём проведения переговоров на­чальник облуправления по связям с общественностью Николай Сюрав­чик, заявивший, кстати, что губернатора нет.
  • В переговорном процессе пытался принять участие областной «религи­евед» Александр Пивоварский, в руках у которого был замечен конверт с грифом «Секретно. Кабинет Министров Украины». Содержание минис­терского письма нам неизвестно.
  • Надеемся, вскоре наконец- то выяснится, на чьей стороне на самом де­ле нынешняя житомирская власть.

Влада не забарилася з швидкою відповіддю. Я, Віктор Котенко, отримав дуже цікавого листа. Виявляється, матеріали, що публікуються у газеті «Свобода», викликають у працівників обласної влади дикий статевий потяг і ор­газм! Та сприймаються як надзвичайно еротичні і сексуальні!

Дивні збо­чення! Хоча що ж тут дивного? Відаючи, що приміщення газети «Сво­бода» вже третій рік поспіль незаконно заарештоване корупціонерами- функціонерами банди «Житомирське кубло», борці за мораль навіть ву­хом не повели. Мабуть, так само отримували статеве задоволення й від серіїї публікацій «Як вбивали журналіста», «За что убивали житомирскую журналистку», «Фашизм по житомирски», «Банда перевертнів від юс­тиції» та інших. Управління у справах преси та інформації Житомирської обласної державної адміністрації, замість того, щоб захищати свободу сло­ва, робить вигляд, що нічого не відбувається, тим самим дозволяючи цю свободу слова брутально гвалтувати. Особисто я у лютому 2008 року що­денно на протязі місяця замерзав з плакатиком у руках, пікетуючи об­ласну адміністрацію, вимагаючи проведення розслідування таких не­подобств. Ні одного еротомана по зв'язках з громадскістю це не заціка­вило. Ні одного!
Я можу порадувати сексуально стурбованих жителів Житомирської області приємною новиною — не потрібно більше шукати досвідченого сексопатолога, нарешті на Жи­томирщині з'явилися експерти- сексологи, порно — фахівці з продукції сек­суального характеру, які самостійно, блискавично та безпомилково зна­ходять елементи еротики всюди, де їм накажуть. Оце так свобода слова! А хто ж особисто, крім, звичайно, працівників міліції і СБУ, моніторить жи­томирські засоби масової інформації? Можливо, цими яскравими майстра­ми пера, секс-фахівцями створено для нащадків якісь епохальні літе­ратурні твори, або хоч навіть куці примітки? Не зустрічав. Нащадкам пи­шуть…

А якщо без гумору, то я не буду поки що просити політичного притулку в іншій державі, хоча юристи вже готують відповідні документи. Приміщен­ня редакції заарештоване, моє ім»я наполегливо намагаються приклеїти до будь- якого кримінального злочину, що скоюється у місті. На невелике підприємство, яке я очолюю, щотижня навідуються працівники «ор­ганів», майже без перерви надсилають дурнуваті листи. І так триває вже не перший рік. Колекція подібного документального бруду заважила б, мабуть, кілограмів на сто або на вельми цікаву книгу.

Оригінальна фотокопія «сексуального» нападу влади на газету «Сво­бода»:

15165

Панове та панянки з адміністрації! Стосовно вашої дружньої поради про перереєстрацію газети «Свобода» у сексуальне видання, повідомляємо — залюбки це зробимо, але тільки після вас! Після того, як адміністрацію буде пе­ререєстровано у бордель.

Мабуть, гарно я вас ………... Поздоровляю з черговим оргазмом!

Віктор Свобода

Добавить комментарий