Журналістські розслідування Віктора Котенка

Керівників міліції примусово приведуть до суду

За повідомленням Еліта Євразії

Житомирський районний суд задовольнив клопотання журналіста Віктора Котенка про примусовий привід до суду начальника Черняхівського райвідділу міліції підполковника Скидана Ігоря Миколайовича та заступника начальника УМВС України в Житомирській області полковника міліції Будзинського Миколи Петровича.

Нагадаємо, що журналіста намагаються засудити за професійну діяльність, за те, що він розслідував і оприлюднював у ЗМІ суспільно важливу інформацію, засвідчену документально про різноманітні зловживання з боку працівників міліції, у тому числі у сфері розповсюдження наркотиків (Наркотизація країни). У відповідь керівні міліціонери, сподіваючись уникнути подальшого викриття, закидали журналіста абсурдними судовими позовами про захист своєї цнотливої честі, гідності і ділової репутації. В той самий час відбулись санкціоновані на найвищому рівні прокурорсько — міліційні напади на журналіста, переслідування його родини, перешкоджання підприємницькій діяльності тощо.

Три судові справи міліціянти ганебно програли та вже другий рік поспіль розглядається позов Черняхівського райвідділу міліції до журналіста — керівні міліціонери не з`являються за викликом суду. Причина відома — доведеться відповідати на досить незручні запитання, наприклад, чому епізоди міліційної наркоторгівлі, здирництва, катування людей було доручено перевіряти ... відділу кадрів обласної міліції; чому свідчення людей про корупцію та зловживання в органах міліції і прокуратури досі залишаються без належного реагування тощо.

10 лютого Житомирський районний суд своєю ухвалою зобов`язав Черняхівський райвідділ міліції та Житомирський міський відділ міліції забезпечити привід до суду міліційних керівників.

Запрошуємо ЗМІ, журналістів та всіх охочих 26.02.2014 р. о 10 год. 30 хв. до Житомирського районного суду, щоб на власні очі побачити, як законослухняні правопохоронці будуть виконувати судовий вердикт. Подальший перебіг справи, а особливо судові дебати, обіцяє бути надзвичайно цікавим.

В даний час витончені цькування журналіста з боку влади не припиняються, а Європейський суд з прав людини почав розгляд справи за позовом Віктора Котенка до держави Україна щодо епізодів переслідування за журналістську діяльність.

Аудіозаписи програних міліціонерами судових справ: https://youtu.be/gLcIUPSljNo ;  https://youtu.be/6NkZKm6fW_w  ;  https://youtu.be/1pHx1Ci01l8 ; https://youtu.be/9bQKLBun5YI ;

Фізичний напад на журналіста Котенка і громадського діяча Юрія Градовського безпосередньо в Апеляційному суді Житомирської області: https://youtu.be/nyNDChN43ak . Цей злочин в порушення законодавства ні прокуратурою, ні міліцією розслідувано не було, в Держреєстрі не зареєстровано.

Післямова: нам відомо, що найближчим часом проти журналіста Віктора Котенка та його родини планується здійснення незаконних дій, докладніше про це розповімо згодом ...

26.02.2014 р. Злякавшись подальшого публічного викриття, перевертні у погонах не з`явились до суду — заступник начальника УМВС України в Житомирській області полковник міліції Микола Будзінський та начальник Черняхівського райвідділу міліції Ігор Скидан письмово відмовились від своїх позовних вимог, тим самим визнали правдивість журналістських репортажів і відсутність в екс — позивачів честі, гідності та ділової репутації. Поки що у тіні залишається угрупування: голова міліційної обласної профспілки Петро Шморгун, заст. ...  Незабаром прізвища міліційних перевертнів та їх темні справи будуть оприлюднені.

Репресії проти журналіста не забарились: використовуючи корупційні зв`язки, банда вирішила погратись у ті самі граблі — за допомогою агентури з виконавчої служби (керівник — дружина колишнього обласного ментівського начальника) терміново фальшують чергову справу. Редакція вже отримала у своє розпорядження копії офіційних документів про інші нещодавні таємні спроби розправитись з журналістом. Матеріали готуються до публікації ...

Добавить комментарий