Журналістські розслідування Віктора Котенка

Акція проти корупції

Леся "зловила" "Дівікс" - "Альянс" біля прокуратури Житомирської області
18.06.2010 Леся зловила "Дівікс" - "Альянс" біля прокуратури Житомирської області

Віктор Котенко

17 червня 2010 року біля прокуратури Житомирської області розпочалася акція протесту проти корупції в органах міліції та прокуратури.

Згодом з'ясувалось, що одна з протестувальниць, Барановська, — проект міліцейсько-сбушних служб по впровадженню агентури у правозахисний рух і створенню фіктивних правозахисних організацій

Під гаслами «Міліція  б'є нас», «Міліція намагається протиправно засадити до в'язниці», «Ліки від корупції» протестувальники роздавали перехожим повітряні кульки з написом «За Житомир без наркотиків» та  рулони туалетного паперу марки «Проти корупції».

Акція продовжилась 18 червня. Свій протест проти корумпованих міліції і прокуратури висловила й молода жінка Леся, яку нещодавно по звірячому побили й пограбували охоронники охоронного підприємства «Дівікс»( + «Форпост» = «Альянс», читати тут https://sbu.in.ua/nash-arxiv/oxranniki-zverski-izbili-i-ograbili-zhenshhinu.html). Довідавшись про те, що розслідування проводять корупціонери, які фальсифікують матеріали та намагаються проти неї самої порушити кримінальну справу, Леся дуже вчасно прийшла до прокуратури Житомирської області — якраз попались на гарячому фірмачі з «Дівіксу», які «залагоджували справу» у прокуратурі. Цікаво, хто саме з прокурорів і скільки тисяч грошей покладе до кишені за те, щоб злочинці уникли відповідальності?

Леся
18.06.2010р. Леся

Добавить комментарий