Журналістські розслідування Віктора Котенка

В Україні застосували диференціацію штанів (Відео)

Диференціація (від лат. differentia — відмінність) — виділення окремого із загальної сукупності за деякими ознаками

Завдяки розумникам — законотворцям Житомирської районної ради, які створили прецедент, віднині до адміністративних будівель органів державної влади України дозволено вільно навідуватись голяка або в капелюсі і плавках, або босоніж, або без трусів і з парасолькою, або у кожусі і на ковзанах — варіацій безліч, майже як на подіумі. Головне, щоб, борони Боже, на вас не було коротких штанців і майок. Звісно ж, діткам, переважна більшість яких одягнені у шортики і майки, до органів влади взагалі зась!

Але можуть виникати й непорозуміння між владою і громадянами, вдягненими у довгі штани і майки, або у вишиванки з довгими рукавами і без штанів — потрібні додаткові поправки чи роз'яснення законотворців щодо конкретної дозволеної довжини штанів, відмінностей між майкою і футболкою та яким чином в них «ніззя»  - разом чи окремо.

Після житомирської ініціативи громадяни можуть більше не перейматися інтелектуальним рівнем державних діячів. Кажуть, що незабаром Партія регіонів спільно з партіями нудистів і осіб нетрадиційної орієнтації зареєструє у Верховній раді законопроект «Про диференціацію штанів».

Лише закінчать з мовним питанням — і відразу перейдуть до штанів ...

Віктор Котенко

Добавить комментарий