Журналістські розслідування Віктора Котенка

Яйця «Свободи». Погляд збоку. Відео. Оновлено: Цензура STOP!!!


Оновлення Цензура STOP!!!

Дику цензуру у Житомирі запровадила банда «Житомирське кубло», до складу якої входять правоохоронці, сбученці, суддї, податківці тощо. У зв’язку з великим резонансом, який викликали у суспільстві статті, опубліковані, у тому числі, у місцевому інтернет — виданні житомир.info", такі, як «В Житомире совершено покушение на адвоката»,  "Яйця Свободи — погляд збоку", «В мєрии Житомира продают землю?» тощо, корумповане керівне бидло, злякавшись подальшого розголосу, попрацювало у різних напрямках, у тому числі запровадило ЦЕНЗУРУ

Українським націоналістам присвячується. Рецензія — резекція на шедеври житомирського телебачення

Шановні телеглядачі! Ви хоч раз бачили критичну рецензію на витвори інформаційного мистецтва української влади? Ні? І я не натикався. У демократичному суспільстві здоровий глузд інформаційних продуктів формується завдяки критиці та великій кількості незалежних від держави ЗМІ, які конкурують між собою у боротьбі за увагу громадян.

Яка система та якість влади – така й система та якість інформаційного простору. Влада в Україні нагадує велику скляну банку з отруйними павуками та мас — медійними мухами. Ні серцем, ні розумом неможливо осягнути, як вони потрапляють до банки з поживою, у всі оті виконкоми, ради, адміністрації, міністерства, редакції і телеканали, за яким принципом і хто саме їх генетично модифікує. А які лихі розбійницькі інформаційні рейди у народ вони здійснюють! Яке павутиння плетуть!

У такому скляному парниковому середовищі працюють вгодовані державою кланові засоби масової інформації України. У кожному регіоні – своя вщент заповнена банка. Хоч телевізор не вмикай – балакучі суворі погруддя та голови, вирубані з каменю режисерською сокирою, розповідають про новини, які давно здохли. У прозору скляну банку телеефіру іноді вливають свіжу кров, так звані «нові проекти», які живляться плітками про канібалізм павуків і відригують цю інфу з телеекранів просто нам в обличчя .

Інколи трапляються приємні несподіванки. Поговоримо про один з таких провінційних шедеврів українських націоналістів, новий житомирський телехарч «Погляд з Оленою Галагузою».

Резекція… РЕЦЕНЗІЯ

Попередньо досхочу ковтнувши рекламних анонсів, ми зібралися всією родиною біля телевізора для перегляду телепрограми «Погляд з Оленою Галагузою». Тим паче, що після виходу в ефір першого випуску з цікавістю та захопленням спостерігаємо за мутаціями проекту та фахового рівня його учасників. І якщо попередній витвір містечкового бомонду ми жартома прозвали «Допит москалями Галагузи – Космодем»янської», то для останньої трансляції підібрати якийсь один загальний термін дуже складно. Таке розмаїття!!! Від еротики та пліток про боротьбу павуків у банці міської влади, аж до високих духовних засад українського націоналізму щодо перейменування житомирських вулиць прізвищами одних небіжчиків замість інших. Ну, дуже висока політика!

Почалася програма, як завжди, вкрай інтелектуально, з так званої заставки – демонстрації рулонів та пачок туалетного паперу. Потім ми почервоніли і закрили онуку очі, але вже через хвилинку заспокоїлись – нема ніякого порно, Олену Галагузу винахідливий оператор демонстрував лише у двох бойових кулачних позах «знизу» в зимовому одязі. От якби у літньому …

Безсумнівно те, що весь «Погляд ...» пошитий червоними нитками з окремих шматків місцевими «свободівцями».

Наприклад, шматочок перший під назвою «Погляд з Руденком», або, влучніше, «Погляд з Сірком» — тележурналісти намагалися вперто не помічати, що герой телепроекту житомирський архітектор, донецько- швейцарський український націоналіст пан Руденко – то не Сірко і має ще й ім»я та по батькові.

Шматок другий, «Фреді Крюгер» — разів з 20 «крупним планом» нам показували чиїсь відрізані руки, що ворушаться. Подейкують, що деякі телеглядачі ледь не побилися, рахуючи пальці на тих руках і більшість прийшла до висновку, що на кожній руці було не менше, ніж по шість пальців, а інакше навіщо ж їх показувати? Логічно? Так. Тоді який сенс у демонстрації разів з 15 однакових архітектурних документів?

Шматок третій, «Голова професора Доуеля» — відтяті голови на весь телеекран, які розмовляють перед нерухомою відеокамерою. Сама відтятіша з них – огидна голова Галагузи. Не кажучи вже про ефектні кадри щойно знятої з хреста Олени. І до чого тут символ знаряддя вбивства Ісуса Христа?

І якщо вже автори охрестили програму «Погляд з Оленою Галагузою», а не «Погляд з анонімом», то, будь ласка, показуйте Олену поруч з тими, кого вона опитує і нехай при цьому телезірка хоч зрідка приязно посміхається — це ж непорушний закон жанру! Житомирські телеглядачі і так уві сні жахаються після перегляду іншої програми місцевих новин, яку ведуть двоє похмурих молодят з «сімейки Адамсів».

Останній шматок «Погляду …» під кодовою назвою «Парад Всеукраїнського об»єднання Свобода» взагалі зробив революцію у національній свідомості житомирян. Виявляється, мер Житомира Володимир Дебой – затятий український націоналіст! Наостанок творчий колектив так вдало змонтував «голови професорів доуелів», що до купи українських націоналістів потрапив і житомирський мер! Ми цьому дуже раді, а також в захваті від того, що нарешті у ВО «Свобода» з’явилася власна телевізійна програма.

От тільки за кадром залишилися дві великі таємниці — за що ж саме зжерли головного архітектора Житомира його колеги з банки з павуками?
І до чого тут яйця Всеукраїнського об’єднання «Свобода»?

Авторський відступ. Якщо шановний глядач прогляне цей псевдонаціоналістичний відеохарч до самого кінця, або з кінця, то у переліку співавторів помітить прізвище такого собі Вадима Кодубовського (3-D графіка), який ще підробляє на конспіративній міліцейській базі Житомир.info. Геть нікудишні нерви у хлопця, судячи з листа, який він направив автору цієї статті (матеріал «про яйця» було розміщено також у цьму ж таки житомирському інтернет-виданні Житомир.info). Що ж, український націоналізм завжди йшов поруч з КДБ та СБУ — це в них родинне і, на жаль, сучасне не ліквідоване до кінця коріння...
А ось і сам лист:
Замечания по «Репортеру»
От кого: Vadim Kodubovsky
Кому: svoboda2081@rambler.ru
Дата: Tue, 1 Mar 2011 12:27:57 +0200
Уважаемый «Плащ», убедительная просьба, преклатите искуственно
поднимать старые материалы в ленте Репортера — Репортер общедоступный
сайт без модерации, но это не означает, что это сайт одного
человека... Относитесь с уважением к другим пользователям и
администрации сайта.
Заранее спасибо за понимание.
С Уважением,
Вадим Кодубовский
Житомир.info

Свіжі яйця Всеукраїнського об"єднання «Свобода» — погляд з іншого боку (сенсаційний вислів про жидів)

О! То це ж зовсім інший рівень!

P.S.
Очікуємо, що й надалі кожна кладка яєць ВО «Свобода» буде краща за попередню.

Дивіться фото однояйцевих близнюків з архіву: «Погляд збоку» — яйценосці «Свободи» у суді

1298844484

1298844515

1298844530

1298844547

1298844567

Віктор Котенко

Ще яйця      https://reporter.zhitomir.info/index.php display=15&start=0&sort=&task=detail&news=705

Свіжі новини:

Дикая цензура в Житомире. Цензура STOP !!!

Цензура STOP !!!

Мафия зашевелилась.  3 марта 2011 года после 19 часов со страниц житомирского информационного милицейско-сбушного интернет — портала zhitomir.info по приказу цензоров были сняты почти все критические статьи журналиста Виктора Котенко с фото и видеоматериалами .
В связи со столь наглой цензурой материалы «Яйця „Свободи“. Погляд збоку. Відео», «Скандал! В мэрии Житомира воруют землю?», «Покушение на житомирского адвоката» и другие размещены на других ресурсах. Читайте нас также на сайте Правозащитного центра Свобода www.svoboda.zhitomir.ua

В то же время не прекращаются DDOS- атаки коррумпированных спецслужб на интернет – издание «Правозащитный центр Свобода». Вот совсем свежий пример, письмо из хостинга главному редактору житомирской газеты «Свобода», журналисту Виктору Котенко:

Fwd: Аккаунт svoboda@h35.hvosting.ua — превышение дневной нагрузки на процессор

От кого:=?utf-8?Q?=D0=F3=F1=EB=E0=ED_=CA=F3=ED=E0=E2=E8=ED?=<saturnus1970@mail.ru>

Кому svoboda2081@rambler.ru Дата Tue, 01 Mar 2011 22:00:31 +0300

Sat, 26 Feb 2011 09:00:02 +0200 (EET) письмо от support@hvosting.ua:

Здравствуйте, svoboda.

За прошедший день наша система учета серверных ресурсов зафиксировала расход Вашим хостинг-аккаунтом svoboda@h35.hvosting.ua процессорных мощностей в размере 144,23 CPUtime (минут процессорного времени), что составляет 10,02% от нагрузки на одно ядро.

Это в 3,34 раз превышает оговореную для Вашего тарифного плана нагрузку.

Мы не отключаем аккаунты за однодневную перегрузку, это письмо-уведомление с рекомендацией разобраться Вам со статистикой посещаемости и попытаться устранить источник нагрузки на сервер, если Вы догадываетесь о причинах.

Добавить комментарий