Журналістські розслідування Віктора Котенка

Мітинг біля обласної адміністрації. Житомир. Відео, фото

08.09.2011р. Організатор мітингу — Комітет Опору Диктатурі. Серед учасників — представники українського духовенства. Основні вимоги: відставка губернатора Житомирщини Сергія Рижука, передача  Хресто-Воздвиженського храму українській церкві, заборона знищення Ботанічного саду і будівництва на його місці будівельного гіпермаркету «Епіцентр», зупинення політичних репресій в Україні тощо. «Банду геть!»

А десь метрів за сто від мітингувальників комсомольці встановили червоний намет і проводили опитування з надзвичайно для них важливих питань про вступ до НАТО, про дощ після обіду у четвер ...

Згодом шістдесят дев'ять сатаністів (друга шістка догори дригом, третя «шістка» керувала із столиці — 666) — депутати обласної ради, переважно з Партії регіонів, проголосували за державну зраду — передачу храма Хресто — Воздвиженської Церкви московському патріархату. Не обійшлося і без спланованих провокацій з боку міліції, співробітники якої, зовнішньо дуже схожі на бандитів, намагалися безпідставно і незаконно затримати студентську протестну молодь.

Віктор Котенко

Добавить комментарий