Журналістські розслідування Віктора Котенка

Здійснено напад на членів Радикальної партії Олега Ляшка. Аудіозапис

Співробітник СБУ під дулом пістолета примусив хлопця вийти з Радикальної партії. На інших радикалів полюють ...

У селі Гладковичі Овручського району пізно ввечері Андрія Ніколайчука виманили з хати, побили, затягли до автівки і під дулом пістолета примушували «не лізти туди, куди не треба». Нападом керував чоловік з посвідченням співробітника СБУ.

У селі Черетин Овручського району вночі бандити вдерлись на подвір`я родичів Владислава Вознюка …

Андрій і Владислав під керівництвом Анатолія Круковського, очільника Овручського районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка, почали активно цікавитись діяльністю корумпованих представників влади та місцевої мафії, зачепили й прокурора … Хлопці створили інтернет – сайт, на сторінках якого планували оприлюднювати результати громадських розслідувань.

Під загрозою фізичного знищення Андрій Ніколайчук та Владислав Вознюк написали заяви про вихід з Радикальної партії Олега Ляшка.

Контакти: 098-763-23-10, Анатолій Круковський

РЕЗОНАНС. 04.04.2014 р. Відразу після нападу і погроз перелякані колишні і діючі члени Овручського осередку РП наклали в штани, сиділи тихенько і не рипались, але ж ніхто не очікував, що справа набуде такого розголосу. Очільники партії підняли на ноги керівництво правоохоронних органів, було порушено кримінальну справу і розпочато розслідування. Але є одне «але». З овручанами так активно «попрацювали» співробітники СБУ (а цю недобиту службу сформували ще ставленики Януковича і Путіна), що переконали їх в тому, що один з нападників насправді не був СБУшником (і це до отримання результатів розслідування !), і що співпрацювати потрібно не з журналістом, а з СБУ. Ну яка ж партія може уникнути піклування СБУ, тим паче, що в Житомирській обласній організації РП вже є ставленики однієї з потужних кримських філій кдб-фсб-сбу ! (я чомусь впевнений, що ця інформація нікого не зацікавить). Так що з овручан швидко зробили «павліків морозових», тому що дехто з УСБУ і УМВС Житомирської області, в котрих йде переформування організованого злочинного угрупування,  страшенно переживають, щоб на поверхню не вилізли справжні замовники і мотиви тиску на потенційних овручських кореспондентів «Правозахисного медіа — центру Свобода», котрі могли б повідомляти про те, хто саме із  сбучених правоохоронців очолює мафію в Овручському районі. Але ми цей витік інформації згодом зробимо ...

 4 квітня в Житомирі під час проведення обласної конференції Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Ніколайчук і Владислав Вознюк були перекваліфіковані в героїв, котрі прославились на всю Україну. В урочистій обстановці героям повернули партійні квитки.

В мене не викликає сумнівів, що до команди Олега Ляшка, як і до інших патріотів, закидають агентуру. Я зайве переконався в цьому після нещодавньої телефонної розмови з паном Смичком, помічником кандидата у президенти України. Достатньо пригадати одну з недавніх помічниць Ляшка, мадам Шилову.

Почекаємо, чим закінчиться розслідування ...

НЕСПОДІВАНЕ ПРОДОВЖЕННЯ: БРУДНИЙ СКАНДАЛ В РАДИКАЛЬНІЙ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА

https://h.ua/story/401680/

Добавить комментарий