Журналістські розслідування Віктора Котенка

«День журналіста» Партії Регіонів

«Добрий день, дівчата!», — промовив губернатор Житомирщини, засунув ліву руку у кишеню штанів і почав працювати язиком...

На Житомирщині практично відсутні опозиційні журналісти та видання, тому на урочистостях з нагоди Дня журналіста, які відбулися у концертній залі обласної філармонії, були присутні представники видань, які отримують фінансову підтримку від влади, спонсорів-олігархів та згідно з законом України про контррозвідувальну діяльність.

За пафосними словесними руладами  майстрів розмовного жанру неможливо було приховати очевидну істину – влада почуває себе вівчарем отари з представників засобів масової інформації. Керує, фінансує, сприяє, розбудовує … Показово висловився відносно журналістів мер Житомира Володимир Дебой: «Ми працюємо разом!» В цивілізованому світі такий стан речей називають просто – корупцією і монополією влади на інформацію.

Урочистий захід складався з виступів шароварних «пєвчих», відспівуючих свободу слова, «поздоровлямсів», «одобрямсів», «грошідамсів» і «спасіба  партії радной!!!» професійних жополизів.

Нажаль, в Україні й досі не створені конкурентне середовище і сприятливі умови для  розвитку незалежних, приватних  мас-медіа. Наприклад, ліцензії на використання телевізійних та радіочастот  вільно отримати практично неможливо, як і прорватися «чужинцям» до ефіру телекомпаній тощо.

Тому й відчувають українці постійну інформаційну спрагу, голод і холод, утримуючи у своєму податковому апендиксі ще й велику кількість бездарних неосвічених мас – медійних служок.

Віктор Котенко

Добавить комментарий