Журналистские расследования Виктора Котенко

В Житомирі податківці напали на спонсора батальйону «Азов» і 95 аеромобільної бригади

Колишній воїн 95 Житомирської аеромобільної бригади, а нині завзятий підприємець Максим Ульяницький надає суттєву допомогу побратимам, які приймають участь в антитерористичній операції на Південному Сході України. Лише за останні три місяці бронежилетів та іншого спорядження передано воякам бригади та батальйону «Азов» на півмільйона гривень. Звісно, що така діяльність не могла тривалий час залишатись поза увагою ворожих спецслужб та їхньої «п`ятої колони» в Україні.

3 — го липня 2014 року о 6 годині ранку в селищі Озерне, що під Житомиром, на Ульяницького, затосувавши фізичне насилля, «наїхала» податкова міліція. Технологія таких нападів не зазнала суттєвих змін з часів режиму Януковича: якийсь відморожений опер пише замовний рапорт про підозру у злочині, на підставі чого таємно відкривається кримінальне провадження і людину беруть «під ковпак», що означає цілодобове зовнішнє спостереження, прослуховування розмов, перлюстрація поштового та  інтернетного листування, встановлення всіх зв`язків, друзів і знайомих, яких теж беруть «під ковпак». А коли очікуваного результату не досягнено, то лізуть напролом, проводять обшуки за постановами слухняних суддів, здійснюють конфіскацію документів та інших носіїв інформації, висувають абсурдні звинувачення та чинять грубий тиск в надії хоч чимось поживитись, тому що начальство вимагає «закатати підприємця в асфальт» за будь – яку ціну.

Азаровщину на теренах Житомирської області досі не скасовано, люстрація не проводилась, а карально – кримінальне  законодавство дозволяє робити з невгодними людьми що завгодно. І роблять!

Максима Ульяницького цькували в «режимний» період хунти Януковича, цькували у «майданний» період і цькують у постмайданний.

Того ж самого 3 — го липня о 8 годині ранку податкові міліціянти увірвалися до особистого житла бухгалтера Наталки Кравченко в місті Житомирі, де заблокували її разом з родиною і провели «шмон». Зв`язатись з адвокатом жінці не дозволили. Дякувати Богові, через декілька годин Максим Ульяницький зі своїм адвокатом буквально прорвалися до квартири і якби не розголос, який надали подіям патріоти, невідомо, чим би все скінчилось. У чому конкретно податківці підозрюють підприємців відомо — у відмиванні коштів. Також є підтверджена інформація, що Ульяницького та інших, у тому числі київських підприємців, «роблять» під керівництвом відділу боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом Головного Управління Міндоходів у Житомиській області та слідчого управління фінансової розвідки ГУ Міндоходів у м. Києві. Мимоволі напрошується висновок, що підприємців — спонсорів антитерористичної операції «замовили» на самому високому рівні.

Цікаво, але фіскальні служби не виявляють такої спритності у випадках, коли наближеними до влади підприємцями творяться класичні податкові злочини, що можна спостерігати на яскравому прикладі так званої . А що вже казати про багатомільярдні фінансові махінації колишніх перших осіб держави та багатьох діючих чиновників, які борці за грошові знаки чомусь не помічали і не помічають ?

На превеликий жаль, в Україні поки що відсутнє цивілізоване податкове та кримінальне законодавство, тому й продовжують пити українську кров багаточисельні вампіри з архаїчних каральних органів та вся інша чужинська рать, ворожа українському народові.

В застарілій Ухвалі суду про обшук від 12.06.2014р., яку підмахнула суддя Комісарчук (див. фото), ви не знайдете ознак складу злочину. З тексту виходить, що за версією фіскальних маніяків заснування підприємств, керівництво ними, рух обігових коштів, будь — яка солідна господарсько — фінансова діяльність є тяжким кримінальним злочином.

Детальніше про описані події можна довідатись у Максима Ульяницького, подзвонивши за номером 097-53-04-889, який прослуховується. Прохання обов`язково промовляти пароль: «Товариші чекісти, пнх!»

P.S.

Шановний читач! Поки ти проглядав цей матеріал, не виключено, що чекісти брали тебе "під ковпак". Віднині всі подробиці твого життя будуть ретельно відстежуватись роками, а то й десятиріччями (!!!). Наприклад, за журналістом Віктором Котенком, автором цього репортажу, таке стеження і напади правопохоронців — звична справа, епізоди спостереження за ним і його родиною документуються і фільмуються майже щодня. Скільки ще людей потрібно закатувати в Україні, щоб народ нарешті ліквідував каральні органи, окультурив законодавство і створив справжні правоохоронні структури, котрі будуть захищати людей, а не робити їх злочинцями? 

Підприємець Максим Ульяницький, бухгалтер Наталя Кравченко

Фіскали

 

 

 

 

 

 


https://reporter.zhitomir.info/index.php?task=detail&news=2710  Інтернет-видання Житомир.інфо очікувано видалило цей матеріал. Журналісти цього януковичського режимного уламку побували на місці події лічені хвилини та втекли, отримавши відповідну вказівку
РЕЗОНАНС:

Замначальнику Житомирского управления Миндоходов сожгли автомобиль Nissan Micro

Журнал Житомира
Замначальнику Житомирского управления Миндоходов сожгли автомобиль Nissan Micro Ночью в Житомире неизвестные сожгли автомобиль замначальника областного управления Миндоходов Ирины Литвиненко.

Как стало известно «Журналу Житомира», 5 июля около 4 часов утра в г. Житомире неизвестными лицами был подожжен автомобиль, принадлежащий заместителю начальника Главного управления Миндоходов в Житомирской области Ирине Литвиненко.

Существует версия, что поджог связан с профессиональной деятельностью пострадавшей, которая неоднократно получала анонимные угрозы. Конфликт возник между руководящим составом Главного управления.

С места происшествия оперативной группой изъяты остатки пластиковой бутылки с характерным запахом бензина. Автомобиль Nissan Micro стоял по улице Бориса Тена, рядом был припаркован с десяток других автомобилей. Благодаря жителям домов, которые начали первыми тушить огонь, удалось избежать массового возгорания. На место происшествия вызваны пожарные и милицию.

По данному факту правоохранители открыли уголовное производство по статье «умышленное уничтожение или повреждение имущества». Начато оперативно-розыскные мероприятия, проводится необходимая экспертиза.

Потерпевшая отказалась от комментариев, но подтвердила поджог как главную версию возгорания, причиной которого является расправа из-за профессиональной деятельности.

 

10 липня 2014 року провладному виданню Житомир.інфо слідче управління вже неіснуючого Міндоходів по великому блату повідомило свою секретну версію подій, стверджуючи, що хтось проводив настільки фіктивні господарські операції, що в результаті них сотні мільйонів гривень взялись нізвідки і мабуть незабаром знову розтануть у часі і просторі. Але гроші підприємців чомусь не зникають, а за передчасні фіскальні фантазії вірним азаровцям доведеться відповідати у суді. Щоб зрозуміти суть зазіхань на чужі гроші, достатньо поцікавитись, хто ж керує податківцями, на думку яких допомогу бійцям АТО патріоти надають лише для прикриття. Тоді чому путінсько-януковичська корумпована погань нападає саме на спонсорів визвольної боротьби? Теж для прикриття ? По Житомиру давно Майдан плаче ...

Житомирська податкова заявила про махінації підприємців, які «прикриваються» допомогою військовим

У Житомирі податкова провела обшуки в кількох офісах, за результатами яких вдалося викрити схеми ухиляння від сплати податків на суму більше 3 млн. грн.

Про це Житомир.info повідомили в слідчому управлінні фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Житомирській області.

Слідче управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Житомирській області розслідує кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України щодо службових осіб суб’єкта господарювання, які протягом 2013 року шляхом незаконного використання спеціального режиму оподаткування по сплаті ПДВ встановленого для виробників сільськогосподарської продукції ухилились від сплати даного податку до державного бюджету у особливо великих розмірах на суму більше 3 млн. грн.

У ході розслідування кримінального провадження встановлено, що керівництво підприємства, маючи в оренді лише 3 га. земель сільськогосподарського призначення, на яких сільгосппродукція не вирощувалась, у бухгалтерському та податковому обліках підприємства відобразило реалізацію вирощеної продукції, яка фактично існувала лише на папері, тобто була безтоварна, ряду підприємств, які мають ознаки фіктивності на суму більше 500 млн. грн., що у подальшому ще дозволило сформувати незаконний податковий кредит на суму понад 80 млн. іншим суб’єктам господарювання, які відображали придбання начебто вирощеної сільгосппродукції у фіктивних підприємств.

Так, у ході досудового слідства слідчі отримали ухвали суду на проведення обшуків за адресами проведення злочинної діяльності та 3 липня на підставі цих ухвал суду провели 7 обшуків у житлових та офісних приміщеннях на території міста Житомира, Житомирської області та міста Києва. У результаті обшуків було виявлено та вилучено первинні бухгалтерські документи, що стосуються проведених безтоварних операцій, та схем розрахунку, бланки документів та векселів фіктивних підприємств, 10 печаток підприємств, які використовувались у схемах ухилення від сплати податків, 6 одиниць комп’ютерної техніки, на якій формувались документи та знаходяться їх електронні копії та інше.

Крім того в головному управлінні Міндоходів у Житомирській області повідомляють, що службові особи вказаного підприємства з метою уникнення відповідальності та здійснення інформаційного тиску на досудове слідство прикриваються наданням спонсорської допомоги батальйону самооборони «Азов».

Досудове слідство по даному факту триває.

 

 

 

Добавить комментарий