Журналістські розслідування Віктора Котенка

Репресії бандитів сбу

Прорвало — у мафії не витримали нерви. Вчора СБУ почала знову тиснути — саме за мою журналістську діяльність та коментарі у ФБ та в Журналі Житомира www.zhzh.info (нік voin), навіть заставили ЖЖ прибрати ті пости, де я прізвища їхньої агентури називав (Ніздрай). З погрозами з цього приводу та з-за моєї останньої статті «Советская Житомирщина — газета и коррупция» дзвонив навіть кадебіст Довгешко, гол. редактор «Объективної газети», рупору Партії регіонів у Криму. На роботу прибігали декілька засланців з цікавими запитаннями, чи належу я особисто та моя газета до націоналістичного ВО «Свобода». Поштарка моїм працівникам намагалася під підпис щось втикнути. Тобто, знову почалось ... Сьогодні буде продовження... Заснято на відео все їхнє зовнішнє спостереження, у тому числі за моїм сином — друзі опублікують у випадку неприємностей

https://www.facebook.com/notes/виктор-котенко/репресії-бандитів-сучасного-кдб/152840011449185

12.05.2011 Знову дзвонив Довгешко з «ОГ», знову погрожував, що перешкодить не тільки журналістській, а й підприємницькій діяльності, надрукує на весь світ, що нібито я не сповна розуму тощо.

Що ж, мабуть доведеться публікувати ще дещо про цікаву діяльність міліцейсько — сбученого кодла разом с цим кадебешним паном в нас на Житомирщині, у Києві, про їхні центри за кордоном... Геть у «товаришів» від моїх статей дах зірвало.

Зовнішнє спостереження вже з тимчасовими номерами на авто їздить, але морди ті ж самі у відео попадають.

Віктор Котенко

Добавить комментарий