Журналістські розслідування Віктора Котенка

Майор міліції скоїв ДТП. Відео, фото

6 червня 2013 року біля 13.00 години дня у Житомирі на вул. Ватутіна, 13 сталася ДТП. Автомобіль ДЕУ «Ланос», кермував яким майор міліції Остапенко — співробітник Володарськ — Волинського РВ УМВС України в Житомирській області, протаранив «Жигулі», в яких знаходилось подружжя Бабюків — Петро Борисович, його дружина Раїса Яківна, доньки Юля та Діана. Травмовані, і досить тяжко, були всі учасники пригоди, за винятком самого міліціонера. Постраждала також вагітна дружина майора. «Жигулі» саме готувались розвертатись, дотримуючись правил дорожнього руху, аж тут в них заїхав міліціонер. Гальмівний шлях, який залишив по собі «Ланос», у порівнянні з пошкодженнями, що отримав «Жигуль», свідчать про вірогідне перевищення швидкості, якого міг припуститися співробітник міліції.

Міліціонер стверджує, що Жигулі несподівано почали розвертатися з правого ряду автошляху, а пасажири «Жигулів» впевнені, що знаходились у лівому ряду, пропустили зустрічну машину і вже починали розворот, аж тут БАЦ!!! — міліція в хаті.

В об'єктивність слідства жоден з випадкових свідків не вірить, враховуючи інформацію про «розслідування» інших резонансних ДТП. Наприклад, кримінальне провадження по «мажорній» ДТП із смертельним наслідком, яка сталася в Черняхові, припинено і до судового розгляду не дійшло. А коли родичі вбитого селянина звернулись з позовом до суду, а той витребував з обласної міліції справу, то всі матеріали раптово забрав до себе прокурор — нібито для перевірки... І подібні випадки на Житомирщині не виняток (див Серіал \"Вбивця року\": слідство ведуть мудаки ).

Але головне, що цього разу всі залишились живими.

Віктор Котенко

P.S. Прізвища постраждалих змінені з етичних міркувань, прізвище міліціонера не змінене з тих же міркувань

А ось так коментує подію  УМВС України в Житомирській області .

Слід зауважити, що згідно з ПДР майор міліції зобов'язаний був пропустити транспортний засіб, який здійснював маневр, знаходячись попереду справа від нього і рухаючись у попутному напрямку. Не витримує також ніякої критики міліційне твердження про те, що нібито Жигулі розвертались з середнього ряду руху — кут зіткнення та місце знаходження Жигулів, гальмівний шлях ДЕУ Ланоса свідчать про те, що Жигулі починали розворот, знаходячись у лівому ряду. Також насторожує міліційно — медичне спрямування думки читачів щодо тілесних ушкоджень постраждалих громадян до категорії «легкі тілесні ушкодження» та підкреслено більшої тяжкості ушкоджень дружини майора.

Ми радимо читачам копіювати повідомлення УМВС Житомирської області, тому що існує практика їх суттєвого редагування або повного знищення з плином часу.

Добавить комментарий