Керівників міліції примусово приведуть до суду | СБУ

Служба Безпеки Українців

16 Февраль 2014

Коментарi:

0
 Февраль 16, 2014
 0

За повідомленням Еліта Євразії

Житомирський районний суд задовольнив клопотання журналіста Віктора Котенка про примусовий привід до суду начальника Черняхівського райвідділу міліції підполковника Скидана Ігоря Миколайовича та заступника начальника УМВС України в Житомирській області полковника міліції Будзинського Миколи Петровича.

Нагадаємо, що журналіста намагаються засудити за професійну діяльність, за те, що він розслідував і оприлюднював у ЗМІ суспільно важливу інформацію, засвідчену документально про різноманітні зловживання з боку працівників міліції, у тому числі у сфері розповсюдження наркотиків (Наркотизація країни). У відповідь керівні міліціонери, сподіваючись уникнути подальшого викриття, закидали журналіста абсурдними судовими позовами про захист своєї цнотливої честі, гідності і ділової репутації. В той самий час відбулись санкціоновані на найвищому рівні прокурорсько — міліційні напади на журналіста, переслідування його родини, перешкоджання підприємницькій діяльності тощо.

Три судові справи міліціянти ганебно програли та вже другий рік поспіль розглядається позов Черняхівського райвідділу міліції до журналіста — керівні міліціонери не з`являються за викликом суду. Причина відома — доведеться відповідати на досить незручні запитання, наприклад, чому епізоди міліційної наркоторгівлі, здирництва, катування людей було доручено перевіряти ... відділу кадрів обласної міліції; чому свідчення людей про корупцію та зловживання в органах міліції і прокуратури досі залишаються без належного реагування тощо.

10 лютого Житомирський районний суд своєю ухвалою зобов`язав Черняхівський райвідділ міліції та Житомирський міський відділ міліції забезпечити привід до суду міліційних керівників.

Запрошуємо ЗМІ, журналістів та всіх охочих 26.02.2014 р. о 10 год. 30 хв. до Житомирського районного суду, щоб на власні очі побачити, як законослухняні правопохоронці будуть виконувати судовий вердикт. Подальший перебіг справи, а особливо судові дебати, обіцяє бути надзвичайно цікавим.

В даний час витончені цькування журналіста з боку влади не припиняються, а Європейський суд з прав людини почав розгляд справи за позовом Віктора Котенка до держави Україна щодо епізодів переслідування за журналістську діяльність.

Аудіозаписи програних міліціонерами судових справ: http://youtu.be/gLcIUPSljNo ;  http://youtu.be/6NkZKm6fW_w  ;  http://youtu.be/1pHx1Ci01l8 ; http://youtu.be/9bQKLBun5YI ;

Фізичний напад на журналіста Котенка і громадського діяча Юрія Градовського безпосередньо в Апеляційному суді Житомирської області: http://youtu.be/nyNDChN43ak . Цей злочин в порушення законодавства ні прокуратурою, ні міліцією розслідувано не було, в Держреєстрі не зареєстровано.

Післямова: нам відомо, що найближчим часом проти журналіста Віктора Котенка та його родини планується здійснення незаконних дій, докладніше про це розповімо згодом ...

26.02.2014 р. Злякавшись подальшого публічного викриття, перевертні у погонах не з`явились до суду — заступник начальника УМВС України в Житомирській області полковник міліції Микола Будзінський та начальник Черняхівського райвідділу міліції Ігор Скидан письмово відмовились від своїх позовних вимог, тим самим визнали правдивість журналістських репортажів і відсутність в екс — позивачів честі, гідності та ділової репутації. Поки що у тіні залишається угрупування: голова міліційної обласної профспілки Петро Шморгун, заст. ...  Незабаром прізвища міліційних перевертнів та їх темні справи будуть оприлюднені.

Репресії проти журналіста не забарились: використовуючи корупційні зв`язки, банда вирішила погратись у ті самі граблі — за допомогою агентури з виконавчої служби (керівник — дружина колишнього обласного ментівського начальника) терміново фальшують чергову справу. Редакція вже отримала у своє розпорядження копії офіційних документів про інші нещодавні таємні спроби розправитись з журналістом. Матеріали готуються до публікації ...

Добавить комментарий